Управління освіти, молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації  

Карта району

Карта району

Карта району



C к л а д ради
Яворівської районної організації профспілки
працівників освіти і науки України

1. Андрощук Ірина Костянтинівна – голова профкому ДНЗ смт. Івано-Франкове №1.

2. Баліцька Любов Володимирівна – голова профкому Середкевичівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

3. Бесага Марія Ахматназібовна – голова профкому Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4. Болонна Оксана Дмитрівна – голова профкому Рогізнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

5. Борух Василь Степанович – голова профкому Домажирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

6. Бугійчик Марія Іванівна – голова профкому Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

7. Бурмеха Марія Степанівна – голова профкому ДНЗ с. Добростани.

8. Буфан Любов Ярославівна – голова профкому Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

9. Вань Ірина Анатоліївна – голова профкому Терновицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

10. Ванько Оксана Степанівна – голова профкому ДНЗ №1 м. Яворова.

11. Вариченко Галина Михайлівна – голова прокому Салашівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

12. Вус Віра Іванівна – голова профкому Черчицької ЗОШ І-ІІ ступенів.

13. Вус Марія Федорівна – голова профкому ДНЗ смт. Краковець.

14. Гембаровська Галина Степанівна – голова профкому Верблянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

15. Гіщак Наталія Степанівна – голова профкому Семирівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

16. Глова Уляна Миколаївна – голова профкому Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

17. Гончар Катерина Андріївна – голова профкому ДНЗ с. Старичі.

18. Горохова Оксана Миколаївна – голова профкому Шклівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

19. Гошко Тетяна Петрівна – голова профкому Старичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

20. Грет Марія Миколаївна – голова профкому ДНЗ смт. Немирів.

21. Гріщук Наталія Іванівна – голова профкому Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

22. Гуряк Марія Михайлівна – голова профкому Свидницького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

23. Денега Галина Степанівна – голова профкому ДНЗ с. Чернилява.

24. Деркач Ольга Ігорівна – голова профкому Яворівського центру дитячої та юнацької творчості.

25. Дусько Оксана Степанівна – голова профкому ДНЗ №5 м. Новояворівська.

26. Жмурко Олександра Михайлівна – голова профкому ДНЗ №4 м. Яворова.

27. Жук Ольга Федорівна – голова профкому Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

28. Замрій Любов Іванівна – профорганізатор ДНЗ смт. Шкло.

29. Захар Галина Михайлівна – голова профкому Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів.

30. Караїм Борис Антонович – голова профкому Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва.

31. Карвацька Марія Олексіївна – голова профкому Старицької ЗОШ І ступеня.

32. Кобзяк Надія Романівна – голова профкому Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

33. Ковалик Надія Степанівна – голова профкому Глиницького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

34. Коваль Оксана Андріївна – голова профкому Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

35. Когут Степан Васильович – голова профкому Добростанської ЗОШ І-ІІ ступенів.

36. Кульчицька Оксана Михайлівна – голова профкому Дубровицької ЗОШ І-ІІ ступенів.

37. Курильчик Станіслав Йосипович – голова профкому Воледобростанської ЗОШ І-ІІ ступенів.

38. Кучер Марія Михайлівна – голова профкому Вороцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

39. Лазорко Оксана Володимирівна – голова профкому відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

40. Леськів Світлана Мар’янівна – голова профкому Лозинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

41. Лисик Марія Григорівна – голова профкому ДНЗ №7 м. Новояворівська.

42. Льода Лідія Степанівна – голова профкому Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

43. Маковецька Руслана Михайлівна – голова профкому Коханівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

44. Максимів Ольга Антонівна – голова профкому Порічанського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

45. Маланчук Марія Юліянівна – голова профкому Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

46. Марків Марія Іванівна – голова профкому Староярської ЗОШ І-ІІ ступенів.

47. Мартин Олександра Степанівна – голова профкому Сарнівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

48. Мелих Ірина Михайлівна – голова профкому Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

49. Мельник Надія Василівна – голова профкому ДНЗ смт. Івано-Франкове №2.

50. Михаляк Наталія Василівна – голова профкому Мужиловицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

51. Міштур Степан Євгенович – голова профкому Мальчицької ЗОШ І-ІІ ступенів.

52. Мотиль Ольга Богданівна – голова профкому Новояворівської ЗОШ І ступеня.

53. Мудрий Микола Миколайович – голова профкому Бунівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи».

54. Муравель Наталія Петрівна – голова профкому Смолинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

55. Мурин Ольга Іванівна – голова профкому Оселівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

56. Нечай Марія Іванівна – голова профкому Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка.

57. Обаряник Марія Дмитрівна – голова профкому Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

58. Паничок Розалія Ярославівна – голова профкому Краковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича.

59. Паньковець Наталія Степанівна – голова профкому ДНЗ №3 м. Яворова.

60. Пашко Валентина Миронівна – голова профкому ДНЗ №1 м. Новояворівська.

61. Пелиньо Ольга Юріївна – голова профкому Новинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

62. Піка Іванна Михайлівна – голова профкому Дацьківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

63. Плекан Зоряна Богданівна – голова профкому Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

64. Погребінський Віктор Анатолійович – голова профкому Яворівської дитячої юнацької спортивної школи.

65. Пуцило Галина Богданівна – голова профкому Ясниського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Памви Беринди – ДНЗ».

66. Середа Ірина Романівна – голова профкому Яворівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

67. Соболєва Ірина Богданівна – голова профкому Яворівської ЗОШ І ступеня.

68. Соболєва Тамара Олександрівна – голова профкому Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка №3.

69. Стецьків Галина Михайлівна – голова профкому Котівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

70. Тимчина Оксана Михайлівна – голова профкому ДНЗ №4 м. Новояворівська.

71. Ткач Любов Михайлівна – голова профкому Яворівської гімназії імені Осипа Маковея.

72. Федак Ростислав Володимирович – голова профкому Віжомлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Севери – ДНЗ».

73. Філик Володимир Іванович – голова профкому Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

74. Фульмес Любов Степанівна – голова профкому Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

75. Хархаліс Марія Романівна – голова профкому Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

76. Хацко Ліліана Михайлівна – голова профкому Рясне-Руського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

77. Хомік Віра Володимирівна – голова профкому Чолгинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

78. Худик Світлана Мирославівна – голова профкому ДНЗ №9 м. Новояворівська.

79. Цепко Оксана Іванівна – голова профкому Великопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

80. Чапай Наталія Миколаївна – голова профкому Бірківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ імені Тараса Шевченка».

81. Чепіль Марія Іванівна – голова профкому ДНЗ с. Прилбичі.

82. Швед Наталія Романівна – голова профкому ДНЗ №2 м. Яворова.

83. Шолдрак Ганна Миколаївна – голова профкому Краковецької школи-інтернат.

84. Шулак Надія Павлівна – голова профкому Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

85. Щирба Світлана Олексіївна – голова профкому Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

86. Юрас Світлана Іванівна – голова профкому Бердихівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

87. Яковлєва Оксана Володимирівна – голова профкому ДНЗ с. Наконечне.

Карта району