Управління освіти, молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації  
Первинні профспілкові організації

 

ПЕРВИННІ ПРОФСПІЛКОВІ ОРГАНІЗАЦІЇ

ЯВОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ

ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

СТАНОМ НА 01 СІЧНЯ 2016 РОКУ

 

Назва навчального закладу

Кількість членів профспілки

Прізвище, ім’я,

по батькові голови профкому

1

Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка

134

Нечай Марія Іванівна

2

Краковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича

78

Паничок Розалія Ярославівна

3

Немирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

57

Бесага Марія Ахматназібовна

4

Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

125

Буфан Любов Ярославівна

5

Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

129

Коваль Оксана Андріївна

6

Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

147

Плекан Зоряна Богданівна

7

Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня- ліцей»

67

Карпа Марія Юріївна

8

Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

85

Горохова Оксана Миколаївна

9

Яворівська гімназія імені Осипа Маковея

82

Ткач Любов Михайлівна

10

Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

76

Глова Уляна Миколаївна

11

Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка

79

Соболєва Тамара Олександрівна

 

12

Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Тараса Шевченка

57

Бубняк Ірина Юріївна

13

Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

34

Юрас Світлана Іванівна

14

Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

39

Цепко Оксана Іванівна

15

Верблянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

43

Гембаровська Галина Степанівна

16

Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Севери – ДНЗ»

43

Федак Ростислав Володимирович

17

Вороцівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

44

Кучер Марія Михайлівна

18

Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

47

Ковалик Надія Степанівна

19

Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів 

40

Борух Василь Степанович

20

Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

44

Льода Лідія Степанівна

21

Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

59

Гріщук Наталія Іванівна

22

Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва

40

Караїм Борис Антонович

23

Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

61

Щирба Світлана Олексіївна

24

Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

61

Фульмес Любов Степанівна

25

Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

47

Хархаліс Марія Романівна

26

Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

73

Мелих Ірина Михайлівна

27

Рогізненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

53

Болонна Оксана Дмитрівна

28

Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

44

Хацко Ліліана Михайлівна

 

29

Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

57

Баліцька Любов Володимирівна

30

Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

45

Муравель Наталія Петрівна

31

Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

69

Гошко Тетяна Петрівна

32

Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів

51

Філик Володимир Іванович

33

Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Памви Беринди – ДНЗ» 

47

Пуцило Галина Богданівна

34

Бунівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Липи 

28

Шляховська Тетяна Іванівна

35

Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ступенів

23

Курильчик Станіслав Йосипович

36

Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ступенів

34

Обаряник Марія Дмитрівна

37

Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів

23

Жук Ольга Федорівна

38

Дацьківська ЗОШ І-ІІ ступенів

36

Піка Іванна Михайлівна

39

Добростанська ЗОШ І-ІІ ступенів

27

Когут Степан Васильович

40

Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів

25

Кульчицька Оксана Михайлівна

41

Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів

24

Захар Галина Михайлівна

42

Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

35

Маланчук Марія Юліанівна

43

Котівська ЗОШ І-ІІ ступенів

36

Стецьків Галина Михайлівна

44

Коханівська ЗОШ І-ІІ ступенів

26

Маковецька Руслана Михайлівна

45

Лозинська ЗОШ І-ІІ ступенів

25

Леськів Світлана Мар’янівна

46

Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

30

Міштур Степан Євгенович

47

Молошковицька ЗОШ І-ІІ ступенів

14

Полянський Юрій Євстахович

48

Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

42

Михаляк Наталія Василівна

49

Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ступенів

27

Кобзяк Надія Романівна

50

Новинська ЗОШ І-ІІ ступенів

26

Пелиньо Ольга Юріївна

51

Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ»

40

Мурин Ольга Іванівна

52

Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

31

Максимів Ольга Антонівна

53

Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів

28

Вариченко Галина Михайлівна

54

Сарнівська ЗОШ І-ІІ ступенів

23

Мартин Олександра Степанівна

55

Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

33

Федунь Наталія Миколаївна

56

Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів

36

Гіщак Наталія Степанівна

57

Староярська ЗОШ І-ІІ ступенів

33

Марків Марія Іванівна

58

Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

35

Вань Ірина Анатоліївна

59

Черчицька ЗОШ І-ІІ ступенів

33

Вус Віра Іванівна

60

Чолгинська ЗОШ І-ІІ ступенів

41

Хомік Віра Володимирівна

61

Новояворівська ЗОШ І ступеня

55

Мотиль Ольга Богданівна

62

Яворівська ЗОШ І ступеня

30

Соболєва Ірина Богданівна

63

Старицька ЗОШ І ступеня

11

Карвацька Марія Олексіївна

64

Яворівський НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня»

56

Середа Ірина Романівна

65

Яворівська ДЮСШ

32

Погребінський Віктор Анатолійович

66

Новояворівський МНВК

26

Бугійчик Марія Іванівна

67

Яворівський Центр дитячої та юнацької творчості

15

Деркач Ольга Ігорівна

68

ДНЗ № 1 м. Яворова

26

Ванько Оксана Степанівна

69

ДНЗ № 2 м. Яворова

35

Швед Наталія Романівна

70

ДНЗ № 3 м. Яворова

27

Паньковець Наталія Степанівна

71

ДНЗ № 4 м. Яворова

30

Жмурко Олександра Михайлівна

72

ДНЗ № 1 м. Новояворівська

54

Пашко Валентина Миронівна

73

ДНЗ № 4 м. Новояворівська

65

Тимчина Оксана Михайлівна

74

ДНЗ № 5 м. Новояворівська

68

Дусько Оксана Степанівна

75

ДНЗ № 7 м. Новояворівська

77

Лисик Марія Григорівна

76

ДНЗ № 9 м. Новояворівська

74

Худик Світлана Мирославівна

77

ДНЗ смт. Немирів

26

Грет Марія Миколаївна

78

ДНЗ смт. Краковець

17

Вус Марія Федорівна

79

ДНЗ смт. Івано-Франкове № 1

18

Андрощук Ірина Констянтинівна

80

ДНЗ смт. Івано-Франкове № 2

23

Мельник Надія Василівна

81

ДНЗ смт. Шкло

9

Замрій Любов Іванівна

82

ДНЗ с. Прилбичі

39

Чепіль Марія Іванівна

83

ДНЗ с Старичі

30

Гончар Катерина Андріївна

84

ДНЗ с. Чернилява

16

Денега Галина Степанівна

85

ДНЗ с. Наконечне

17

Яковлєва Оксана Володимирівна

86

ДНЗ с. Добростани

17

Бурмеха Марія Степанівна

87

Краковецька допоміжна школа-інтернат

35

Шолдрак Ганна Миколаївна

88

Відділ освіти Яворівської райдержадміністрації

81

Лазорко Оксана Володимирівна