Відділ освіти Яворівської райдержадміністрації  


31 жовтня - 2 листопада — інтернет-мрафон для всіх педагогів Детальніше
Оголошення! До уваги шкільних координаторів VIII Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» - 2017. Продовжено реєстрацію на участь у грі!!! Просимо подавати заявки для участі у VIII Міжнародній природознавчій грі «Геліантус» - 2017 до 20 жовтня 2017 року у методичний кабінет відділу освіти. За додатковою інформацією звертатися до методиста О. Флис.
31 жовтня о 10 год у Яворівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться семінар для вчителів математики навчальних закладів м. Яворова та м. Новояворівська на тему "Використання інтерактивної дошки на уроках математики" . Явка обов'язкова. З повагою методист Л.Дутко
До відома керівників шкіл!
1. Термін подачі заявок для участі у конкурсі з англійської мови “Greenwich” продовжено до 17 жовтня.
2. 19 жовтня у Яворівській гімназії імені Осипа Маковея відбудеться семінар для вчителів, які викладають англійську мову у 10-11 класах, щодо підготовки до ЗНО-2018. Початок – 10.00.
З повагою Лідія Щудлюк
Оголошення! До уваги шкільних координаторів VIII Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» - 2017.
Просимо подавати заявки для участі у VIII Міжнародній природознавчій грі «Геліантус» - 2017 до 15 жовтня 2017 року у методичний кабінет відділу освіти. За додатковою інформацією звертатися до методиста О. Флис.
Оголошення У середу, 11 жовтня 2017 року, у Старицькій ЗОШ І- ІІІ ступенів відбудеться районний семінар для учителів основ християнської етики з теми «Портрет сучасного вчителя християнської етики».
Шановні колеги, чекаємо Вас о 9 годині в м. Новояворівську. Від’їзд шкільним автобусом від кафе «Орхідея». Детальніше
До уваги шкільних координаторів конкурсу "Бобер - 2017"! Згідно з інструкцією про проведення конкурсу, прошу шкільних координаторів відправити до 1 листопада 2017 р. заявку і відскановану копію квитанції про оплату одночасно в оргкомітет (електронна адреса bebras.ukr@gmail.com) та районному координатору (електронна адреса romaniv4@gmail.com). З повагою Романів О.М. Детальніше
ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ. Інформація про проведення обласного конкурсу проектів з географії для учнів 6 - 8 класів. Детальніше
ДО УВАГИ ШКІЛЬНИХ КООРДИНАТОРІВ конкурсу КОЛОСОК !
Розпочато прийом заявок для участі у Міжнародному природничому конкурсі «КОЛОСОК- осінній - 2017». Просимо подавати заявки до 27 жовтня 2017 року у методичний кабінет відділу освіти.
За додатковою інформацією звертатися до методиста О. Копитко Детальніше
Шановні математики!!!!
Прошу зробити заявку на осіннній етап математичного конкурсу «Кенгуру» до 10 листопада 2017 року. Дякую за співпрацю.
З повагою методист Л.Дутко

Про ІІ МІЖНАРОДНУ ГРУ
ЗІ СВІТОВОЇ (УКРАЇНСЬКОЇ ТА ЗАРУБІЖНОЇ)
ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER»
ВІДБУДЕТЬСЯ 30 ЛИСТОПАДА 2017
Детальніше


Оголошення!
9 жовтня 2017 року о 10 год на базі методичного кабінету відбудеться засідання літературного клубу учителів зарубіжної літератури «Творчість» (керівник Майхер О.М.).
Запрошуємо членів клубу: Детальніше
Про проведення обласного заочного конкурсу школярів “Цікава астрономія. Десять кроків у вивченні зоряного неба та Сонячної системи” Детальніше

Про проведення
районного етапу
Всеукраїнського фестивалю
«Сурми звитяги»
Детальніше
До уваги вчителів інформатики!
У суботу, 7 жовтня 2017 року, на базі Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбудеться тренінг з розв'язування олімпіадних задач, який проведе Манько Надія Миколаївна. Початок о 9 год.
Обов'язкова наявність власного ноутбука.
З додатковими питаннями звертатись до Манько Н.М. або Романів О.М. Прохання вчителів, які бажають пройти тренінг, зареєструватися у таблиці.
docs.google.com/spreadsheets/d/1sJUDEgCaPIrHpYMwxgmhUk-JOMVWVE6U1A4z7urbiDI/edit#gid=0

Оголошення про виставку-конкурс «Квітковий вернісаж» 2017!!! Заявки на участь у виставці - конкурсі подати до 6 жовтня 2017 року у методичний кабінет відділу освіти Яворівської райдержадміністрації. Роботи подавати 6 жовтня, щоб композиції із живих квітів не втратили естетичного вигляду. Детальніше

До уваги директорів ЗОШ І-ІІІ ступенів! 4 жовтня 2017 року у приміщенні НМЦО (м. Львів, пл. Данила Галицького,4) відбудеться теоретично-практичний семінар учителів фізики, які викладають астрономію в 11 класі з теми : «Науково-методичні засади розв’язування задач з астрономії». Початок роботи об 11.00. З повагою Г. Романик
25 вересня 2017 року в Яворівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка відбудеться спільне засідання школи становлення новопризначеного вчителя хімії та біології. Початок засідання о 10.00 год. З повагою Оксана Флис.
ОГОЛОШЕННЯ!
Шановні учителі зарубіжної літератури Запрошуємо Вас до участі в Учительських студіях з теми «Особливості вивчення драматичних творів та сучасної дитячої літератури у 9 класі»
Дата проведення: 2 жовтня 2017 року
Місце проведення: Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»
Збір учасників: 9. 30 на зупинці смт. Івано-Франкове (центр)
Список учасників: Детальніше

ОГОЛОШЕННЯ!
18 вересня 2017 року о 10 год у приміщенні методичного кабінету відбудеться засідання школи молодого учителя зарубіжної літератури.
З повагою Оксана Майхер

Шановні учителі української мови та літератури! Запрошуємо Вас на зустріч із відомим українським письменником Василем Шклярем, який протягом трьох днів перебуватиме на Яворівщині: понеділок, 18 вересня 2017 року - у ХПТУ імені Й. Станька смт. Івано – Франкове.
Початок о 12.00.
Детальніше


19 вересня 2017 року на базі Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбудеться засідання школи молодого учителя трудового навчання.
Запрошуємо молодих фахівців із стажем роботи до 3-х років.
Початок о 10.00


Оголошення для практичних психологів і соціальних педагогів, стаж роботи від 0 до 3 років!
25 вересня о 10 годині у Новояворівський ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбудеться школа молодого психолога і соціального педагога. Тематика засідання: «Вивчення нормативно-правової та методичної бази роботи психологічної служби. Надання методичної допомоги у веденні документації та плануванні роботи». Мати зі собою журнал щоденного обліку роботи.
З повагою, Олена Стадник.
До уваги учителів фізики та астрономії! 20 вересня 2017 року у приміщенні Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка відбудеться інформаційно-методична нарада учителів фізики . Запрошуються учителі фізики. Початок роботи о 11.00.
З повагою Г. Романик Детальніше

До уваги керівників ЗНЗ району!
14 вересня 2017 рокуу Яворівській гімназії імені Осипа Маковея відбудеться інформаційно - методична нарада для керівників методичних об’єднань вчителів іноземних мов. Початок об 11.00.
З повагою Л.Щудлюк
До уваги керівників ЗНЗ району!
У середу, 13 вересня 2017 року, у Яворівській ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка відбудеться інформаційно – методична нарада для керівників методичних об’єднань учителів української мови та літератури. Початок об 11 годині.
З повагою Марія Пономарьова
Зразок ОРГАНІЗАЦІЇ ІНДИВІДУАЛЬНОГО НАВЧАННЯ Детальніше

План ОШ з ОП на 2017 рік (нагадування) Детальніше

ДО УВАГИ ШКІЛЬНИХ КООРДИНАТОРІВ конкурсу КОЛОСОК !
Прохання забрати у відділі освіти результати природничого конкурсу «КОЛОСОК весняний – 2017» Розпочато прийом заявок для участі у Міжнародному природничому конкурсі «КОЛОСОК- осінній - 2017». Просимо подавати заявки до 27 жовтня 2017 року у методичний кабінет відділу освіти.
За додатковою інформацією звертатися до методиста О. Копитко
Оголошення для соціальних педагогів ЗНЗ!
Увага! Засідання методичної комісії соціальних педагогів переноситься на 23серпня, о 13 год. З повагою, Олена Стадник.
УВАГА! Зміни у графіку засідань районних методичних комісій!
Засідання районних методичних комісій заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, учителів музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, художньої культури, мистецтва відбудеться СПІЛЬНО 23.08.2017 об 11 год. в РНД «Сокіл» м. Яворова. Начальник відділу освіти М. Дорош
До уваги вчителів початкових класів
Засідання районної методичної комісії вчителів початкових класів відбудеться лише 21 серпня о 10 годині в Новояворівській ЗОШ І – ІІІ ступенів №3.
Запрошуються тільки голови шкільних методичних комісій. Прошу мати з собою добрий настрій, усмішку та креативні пропозиції.
З повагою У. Глова, методист методичного кабінету. Детальніше

Національна академія педагогічних наук України запрошує всіх охочих взяти участь у традиційних веб-конференціях в режимі он-лайн трансляції для вчителів з усіх предметів, що відбудеться 28-31 серпня 2017 року. Детальніше

Г Р А Ф І К проведення засідань районних методичних комісій у серпні 2017 року Детальніше

ЄВРОПЕЙСЬКЕ КІНО У БІБЛІОТЕЦІ! ЗАПРОШУЄМО! З 22 до 30 червня у Львівській обласній науково-педагогічній бібліотеці на вул. Зеленій, 24 проводиться ФестивальЄвропейського кіно. Список додається

До уваги вчителів географії
13 червня 2017 року на базі Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. Тараса Шевченка відбудеться цільовий семінар з використання інтерактивної дошки на уроках географії. До участі запрошуються вчителі географії Яворівських освітніх округів №1 та №2 відповідно до поданого списку.
Початок роботи о 9.00 год. Список додається

ОГОЛОШЕННЯ! 12 червня 2017 року відбудеться інформаційно-методична нарада з керівниками окружних методичних комісій учителів біології та хімії Збір на базі Яворівського НПП (смт. Івано-Франкове) о 10.00 год. План роботи: Детальніше

Програма районного свята української молоді "Андрей Шептицький - це Україна: будівничий, князь, лідер!" Детальніше

До уваги керівників окружних методичних комісій учителів фізики та астрономії!
31 травня у Яворівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка відбудеться засідання керівників окружних методичних комісій учителів фізики та астрономії. Прохання: мати із собою звіт роботи за 2016-2017 н.р. Початок роботи о 10.00
З повагою Г. Романик
Шановні керівники ЗНЗ району!
Просимо Вас скерувати педагогів для участі у нараді, яка відбудеться 31 травня 2017 року, щодо проведення І районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») . Детальніше

О Г О Л О Ш Е Н Н Я
Нарада директорів відбудеться 29 травня 2017 року об 11 годині в актовому залі Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.
Запрошуються директори ЗНЗ І-ІІІ, І-ІІ, І ступенів, ПНЗ. З повагою М.Дорош

Шановні шкільні координатори
Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня-2017»!

Просимо терміново забрати сертифікати для нагородження учасників Конкурсу.
За інформацією звертатися до методиста Г. Романик
Щодо блокування електронних ресурсів Детальніше

X Міжнародна науково-практична конференція Детальніше

Запрошення до співпраці з польськими школами Детальніше

ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ!
24 травня 2017 року на базі Львівського обласного центру краєзнавства , екскурсій і туризму учнівської молоді відбудеться семінар - практикум на тему: « Приктичні роботи на місцевості. Спортивне орієнтування, методика та практика проведення.» До участі запрошуємо вчителів географії ЗНЗ району відповідно до СПИСКУ.
Початок роботи - 12.00 год. Доїзд автобусом "Школярик" о 10.15 год. від відділу освіти, о 10.30 год. з м. Яворова (зупинка «Левада»). Список додається…..

Врятуймо дітей чорнобильців Детальніше

Відповідно до наказу Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти» від 10.04.2017 №15-2 «Про забезпечення виконання заходу «Конкурс «Здорова школа» до Всесвітнього Дня здоров’я» та наказу відділу освіти Яворівської РДА від 03.05.2017 №02-02/136 «Про проведення районного етапу конкурсу «Здорова школа» прохання 19 травня 2017 року подати у методичний кабінет портфоліо «Здорова школа - мрії та дії». З повагою О.Флис Детальніше

29 травня 2017 року на базі Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбудеться засідання творчої групи вчителів основ здоров’я. Із собою мати матеріали для укладання збірника в паперовому та електронному варіантах. Початок о 11.00 год. З повагою О.Флис
22 травня 2017 року відбудеться засідання творчої групи вчителів біології на базі Яворівської гімназії ім. Осипа Маковея. Із собою мати матеріали для укладання збірника в паперовому та електронному варіантах. Початок заняття 10.00 год. З повагою О.Флис
Для вас відкрито повний доступ! Детальніше

Демонстраційні сесії від європейських експертів •Нові моделі розвитку КРЕАТИВНОСТІ •ШКІЛЬНІ СТРАХИ: причини і шляхи їх подолання_18-21 травня 2017_м. Київ (Україна) Детальніше

15 травня 2017 року у Чернилявській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна відбудеться спільне засідання школи становлення новопризначеного вчителя хімії, біології та окружної методичної комісії вчителів хімії Яворівського освітнього округу №1. Початок роботи - 10.00 год. Доїзд автобусом "Школярик" о 09.30 год. від відділу освіти, о 09.40 год. з м. Яворова (зупинка «Левада»).
З повагою О.Флис
Про проведення Міжнародного фестивалю-академії дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик» Детальніше

Свято української молоді: “Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!” Детальніше

Мрієте удосконалити процес навчання, але не маєте змоги? Детальніше

Шановні колеги!
Запрошуємо всіх бажаючих розділити з нами радість спілкування на одну з найтрепетніших тем сучасності "Як любити дітей". Детальніше

18 травня 2017 року об 11 годині. в актовому залі Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться майстер-клас з теми «Менеджмент інновацій» (майстер – Громовий Віктор Володимирович, український педагог-практик, освітній експерт, публіцист, шеф-редактор порталу «Освітня політика»).
Запрошуємо директорів загальноосвітніх навчальних закладів району, працівників методичного кабінету, відділу освіти, які попередньо повідомили про своє бажання взяти участь у заході.
З повагою О.Фірчук, завідувач методичного кабінету
Про впровадження Всеукраїнського пректу «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах» Детальніше

Про VІІ-й МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «СВІТ ПСИХОЛОГІЇ: освіта, наука, інновації»_ВЕСНЯНИЙ ТРЕНІНГ-МАРАФОН_Навчально-демонстраційні сесії (підвищення кваліфікації)_18-21 травня 2017_Київ (Україна) Детальніше

Шановні колеги!
Сонячне літо, проведене з користю, – запорука хорошого настрою та втілення нових ідей в наступному навчальному році. Oxford Univerersity Press пропонує захоплюючі читанки для учнів та професійний розвиток для вчителів Детальніше


До уваги керівників навчальних закладів району! 11травня 2017 року в Яворівській гімназії імені Осипа Маковея буде проведено консультацію для вчителів іноземної мови району щодо підготовки, організації та проведення ДПА з іноземної мови, 9 клас. Запрошуються педагоги, учні яких складатимуть ДПА. Початок о 10.00.
Прошу до 15 травня 2017 року подати заходи щодо відзначення Дня Європи в Україні.
Щодо набіру методичних матеріалів, присвячених Святу матері. Детальніше

Онлайн ресурси для підготовки до іспитів та тестування. Детальніше

04 травня 2017 року в Старицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбудеться семінар для директорів шкіл І-ІІ ступенів з теми «РОЛЬ АДМІНІСТРАЦІЇ ШКОЛИ У ВПРОВАДЖЕННІ ЯКІСНИХ ЗМІН». Шановні колеги, чекаємо вас о 900 в м.Новояворівську. Від’їзд шкільним автобусом від кафе «Орхідея».
План семінару Детальніше

Про забезпечення виконання заходу “Конкурс «Здорова школа» до Всесвітнього Дня здоров’я” Детальніше

Щодо фестивалю "Лютин" Детальніше

Щодо всесвітньої акції «Вікі любить Землю» — фотоконкурс. Детальніше

Щодо конкурсу есе Детальніше

«ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ»
Щодо щорічного Конкурсного сезону: «КОНКУРСНА ВЕСНА -2017». Реєстрація учасників та прийом матеріалів на конкурси триватиме ще 30 днів ( до 25 травня 2017 року). Детальніше

Шановні викладачі!
Київстар дарує 800 тис грн на впровадження ідей для роботи зі школярами! Детальніше

Про відзначення Всесвітнього дня охорони праці Детальніше

Графік проведення ІІ етапу моніторингового дослідження об’єктивності оцінювання учнів 9-х та 11-х класів у загальноосвітніх навчальних закладах Яворівського району Детальніше

Неймовірний розпродаж ПРОДОВЖУЄТЬСЯ! Детальніше

Навчально-демонстраційна сесія для освітян та науковців_Сертифікат підвищення кваліфікації_Міжнародні експерти та спікери_18-21 травня 2017_Київ (Україна) Детальніше

28 квітня - День охорони праці. Пропонуємо стенди Детальніше

Щодо XV Міжнародного конкурус із Web-дизайну та комп'ютерної графіки Детальніше

Щодо обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Детальніше

Щодо ХІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячої естрадної пісні Детальніше

Щодо прийому на навчання Детальніше

Щодо проведення конкурсу Детальніше

Ціни навпіл! Детальніше

Щодо проведення свята «Великодні дзвони - 2017» Детальніше

Щодо участі у Міжнародній науково-практичній конференції Детальніше

Щодо акції "Поїдемо поговорити з лісом" Детальніше

Про проведення заочного (відбіркового) туру обласного конкурсу-захисту екологічних проектів «Дотик природи-2017 » Детальніше

Щодо інформування про конкурс Детальніше

Щодо впровадження Всеукраїнського проекту «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах» Детальніше

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!
Прохання залучати школярів до участі в обласній природоохоронній акції «Первоцвіти просять захисту», мета якої – привернути увагу до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин. Роботи надсилати до методичного кабінету відділу освіти до 03 травня 2017 року. Умови проведення заходу додаються.
За додатковою інформацією звертатися
до методиста О. Копитко Детальніше


Про дотримання загальноосвітніми навчальними закладами Державних санітарних норм Детальніше
Про організацію Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля» Детальніше
Компания «Інтер Системс» організовує безкоштовний вебінар по проекторам NEC 13 квітня в 15:00 Детальніше
Щодо проведення конкурсу Детальніше
Весняний Міжнародний Тренінг-марафон „Навчання-Якість-Моніторинг”_18-21 травня 2017 р._Київ (Україна) Детальніше
13 травня 2017 о 13.00 запрошуємо на День відкритих дверей у ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ Детальніше
Щодо перегляду фільму «Воїни духу» Детальніше
Щодо інформування про конкурс Детальніше
Диктанти для учнів до Всесвітнього тижня імунізації(24-30.04) Детальніше
V ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ТВОРЧИЙ УЧИТЕЛЬ – ОБДАРОВАНИЙ УЧЕНЬ» Детальніше
Тонкощі створення інтерактивних презентацій Детальніше
Щодо конкурсу «Клич друзів – граймо разом» від Фонду Кличка – 2017 Детальніше
Маємо відповіді на всі питання! Детальніше
Шановні мешканці Яворівщини!
Пам’ятайте про шкоду, яка завдається природі внаслідок самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків!
Запобігайте виникненню пожеж в екосистемах!
Бережіть природу, будьте господарями своєї рідної землі! Детальніше
2 дні марафону в записі. Детальніше
Щодо інформування про конкурс «Ми за тверезе життя!» Детальніше
Щодо конкурсу літературних творів Детальніше
Про проведення VІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» Детальніше
Щодо конкурсу проектів від Мінмолодьспорт Детальніше
Графік атестації ЗНЗ району атестаційною комісією ІІ рівня відділу освіти Яворівської райдержадміністрації 04.04.2017р.
Початок о 10.00 год. у приміщенні відділу освіти Яворівської райдержадміністрації Детальніше

До уваги керівників ЗНЗ району!
На виконання листів МОН України та департаменту освіти і науки Львівської ОДА (додаються) прошу до 9.00 год 04 квітня 2017 року подати інформацію щодо потреби у вивченні білоруської мови.
Інформацію надати на e-mail: yavoriv_rmk@i.ua (для Щудлюк Л. І.) Детальніше


Шановні викладачі інформатики! Центр підготовки інструкторів Cisco при "Запорізькій державній інженерній академії" запрошує Вас опанувати Packet Tracer, інноваційний інструмент для моделювання роботи комп'ютерних мереж та IoT пристроїв. Детальніше
Графік атестації ЗНЗ району атестаційною комісією ІІ рівня відділу освіти Яворівської райдержадміністрації 03.04.2017р. Початок о 14.00 год. у приміщенні відділу освіти Яворівської райдержадміністрації Детальніше
Координаторам Всеукраїнського фізичного конкурсу «ЛЕВЕНЯ -2017»! Шановні шкільні координатори Всеукраїнського фізичного конкурсу «ЛЕВЕНЯ -2017». Просимо, ТЕРМІНОВО, забрати матеріали (завдання) для проведення конкурсу. Звертатись у методичний кабінет відділу освіти.
З повагою Г. Романик
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЯВОРІВЩИНИ! Оберігаймо наше довкілля разом! Детальніше
Про еколого-краєзнавчий конкурс «Моя криниця» Детальніше
Щодо проведення конкурсу “ЮНІОР БІЗНЕСУ-2017” Детальніше
Про проведення обласної науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» Детальніше
Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля Детальніше
Щодо проведення всесвітньої акції Година Землі 2017 Детальніше
Про проведення конкурсу на кращий опорний навчальний заклад Детальніше
Шкільна документація за найнижчими цінами в Україні! Knigosfera.com.ua Детальніше
Про проведення Всеукраїнської школи-семінару «Сучасні матеріали та технології» Детальніше
Про проведення обласного дистанційного математичного конкурсу “Крок до знань” Детальніше
Щодо проведення Всеукраїнської олімпіади Детальніше
Про Всеукраїнський конкурс «Літературний марафон» Детальніше
Щодо Всеукраїнських олімпіад для професійної орієнтації вступників Детальніше
Про проведення обласного турніру юних журналістів Детальніше
ОБЕРЕЖНО, ЧАДНИЙ ГАЗ! Детальніше
Компанія БМС ТЕХНО, пропонуємо до вашої уваги каталог лабораторного обладнання для кабінетів: - біології, хімії, географії, фізики та астрономії, математики. Також ми пропонуємо інтерактивні рішення: шкільний тир, інтерактивні мультимедійні комплекси, EduQuest та MultiMind. До нашої компетенції належить комплектація освітніх закладів обладнанням, яке відповідає чинним навчальним планам і програмам, затвердженими МОН України. Детальніше
КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ Обладнання для кабінетів біології, хімії, фізики Детальніше
ТОВ «Укрпромхім», м. Харків, пропонує і пересилає поштою в будь-який населений пункт України хімреактиви, обладнання та посуд для шкільних кабінетів хімії Детальніше
2 дні спілкування з експертами — не пропустіть інтернет-марафон від ВГ «Основа»! Детальніше
Будьте уважні! З'явились випадки підробок шкільної продукції Детальніше

ЗБЕРЕЖЕМО ПЕРВОЦВІТИ!!!
Чи знаєте Ви, що більшість первоцвітів належать до категорії рідкісних і зникаючих рослин, що занесені до Червоної книги? На жаль, про прихід довгожданої весни часто довідуємося, спостерігаючи продаж букетиків ранньоквітучих рослин. Кожен, хто зриває квіти для продажу, хто їх купує, хто їх приймає в дарунок - долучаються до злочину Детальніше


Щодо проведення виїзних 3D планетаріїв Детальніше
Про проведення VІІ гри «Геліантус» - 2017 та організацію гри VІІІ гри «Геліантус» - 2017 Детальніше
Про еколого-краєзнавчий конкурс «Моя криниця» Детальніше
Про проведення акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» Детальніше
Щодо проведення всесвітньої акції Година Землі 2017 Детальніше
Про шкідливість спалювання сухої рослинності Детальніше
Щодо проведення конкурсу бізнес-проектів Детальніше
Уроки, екскурсії у Львівському історичному музеї Детальніше
Малюйте та отримуйте дошку у подарунок! Деталі конкурсу Детальніше
МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН та НАУКОВЦІВ_INTERNATIONAL PROFESSIONAL DEVELOPMENT PROGRAM_квітень-серпень 2017 року (Польща, Німеччина, Болгарія, Франція) Детальніше
З 14 березня до 7 травня 2017 року запрошуємо Вас на виставку «О. Новаківський (1872-1935). Сакральне мистецтво. Живопис, Графіка» Детальніше
Щодо участі у форумі Детальніше
Щодо конкурсу журналістики "Матриця" Детальніше
Щодо проекту «Сферичне навчальне кіно» Детальніше
Щодо навчання у Військово-морському ліцеї Детальніше
Про всеукраїнський конкурс спортивної фотографії Детальніше

Про фестиваль-конкурс
"І СЛОВО, І ПІСНЯ, МАТУСЮ, ТОБІ"
Детальніше


Орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2016/2017 навчальному році Детальніше
Щодо інформування про конкурс Детальніше
Запрошення до участі у міжнародному конкурсі педмайстерності серед учнів Детальніше
Щодо інформування населення Детальніше
Про проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «УЧИТЕЛЬ РОКУ З ПРЕДМЕТІВ ДУХОВНО-МОРАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ» Детальніше
Щодо Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів» Детальніше

Детальніше Проект "Українські патріоти" Детальніше


Отримайте БЕЗКОШТОВНУ адресну доставку! Детальніше
Щодо Всеукраїнської премії «Диво-дитина 2017» Детальніше
Міжнародна Весняна Школа "Навчання та розвиток"_24.03 - 02.04.2017_Київ-Краків-Катовіце-Вроцлав-Варшава_(Україна - Польща) Детальніше
Про проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти Детальніше
Щодо Всеукраїнської Премії «Інновація в освіті» Детальніше
Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» Детальніше
Про обласний конкурс дитячого читання Книгоманія Детальніше
Історія України - гетьман Іван Мазепа Детальніше
Шановні мешканці Яворівщини!
Пам’ятайте про шкоду, яка завдається природі внаслідок самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків!
Запобігайте виникненню пожеж в екосистемах!
Бережіть природу, будьте господарями своєї рідної землі! Детальніше
Щодо Міжнародної поїздки до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії Детальніше
Акція до 8 березня від компанії Укрстенд! Детальніше
Департамент освіти і науки запрошує на ІІІ Науково-методичну конференцію «Сучасні тенденції навчання хімії», яка відбудеться 24 березня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка (м. Львів, вул. Кирила і Мефодія, 6). Детальніше
Про проведення конференції 18.03.17 "STEM-світ інноваційних можливостей" Детальніше
Шевченківські дні Детальніше
Щодо Всеукраїнського нейроконкурсу Детальніше
Щодо проведення конкурсу імені Мілени Рудницької Детальніше
Про Всеукраїнський конкурс наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти Детальніше
Про проведення Всеукраїнської олімпіади «Зелена енергетика» Детальніше
Про проведення «Дня відкритих дверей» 25 лютого 2017 року Детальніше
Щодо проведення заходів Детальніше
День відкритих дверей Українського католицького університету Детальніше
Про участь у тренінгу «Вплив типу темпераменту та інших психологічних особливостей на ефективність навчального процесу» Детальніше
Інститут успішного міста Детальніше
Новини від "Про.Світ" Детальніше
Про МІЖНАРОДНУ ІНТЕГРОВАНУ ПРОГРАМУ ПІДГОТОВКИ ТРЕНЕРІВ (Україна – Франція – Італія – Польща) Детальніше
18 лютого проведення Дня відкритих дверей Детальніше
Про відзначення Міжнародного дня рідної мови Детальніше
I Міжнародний освітній форум: Нова українська освіта. Створюємо сенси разом. Детальніше
Вебінар інтерактивні дошки Детальніше
ОГОЛОШЕННЯ
Семінар – лекція для заступників директорів шкіл, що здійснюють супровід виховної роботи в навчальних закладах району, соціальних педагогів закладів освіти відбудеться 17 лютого 0 10.00год у приміщенні Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Детальніше
Про проведення обласного конкурсу "Цікава астрономія" Детальніше
Про організацію Міжнародного фестивалю- конкурсу фото-, теле-, радіо- та друкованої журналістики «Матриця» Детальніше
День відкритих дверей (медуніверститет) Детальніше
Забери свій подарунок! Детальніше
Щодо реалізації проекту «Хмарні сервіси в освіті» Детальніше
Міжнародний день рідної мови Детальніше
Про консультацію щодо зарплатні та належного оформлення трудових відносин можна отримати у громадській приймальні ГУ Держпраці Детальніше
Вчитися протягом життя Детальніше
Про Всеукраїнську природоохоронну акцію «Годівничка», яка проводиться з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни. Детальніше
Про проведення обласного конкурсу школярів «Космічні фантазії» на 2017 – 2018 р.р. Детальніше
Про обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея» Детальніше
Про Всеукраїнський юнацький фестиваль “В об’єктиві натураліста”. Тема фестивалю: «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони». Детальніше
Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Відтворимо ліси разом» Детальніше
Про проведення очного туру фінального етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик». Детальніше
Про проведення весняної сесії у Природничій школі учнівської молоді. Детальніше
КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ Обладнання навчального призначення. Детальніше
«Подаруй пташкам оселю». Детальніше
Про сучасні підходи до навчального-виховного процесу учнів з особливими освітніми потребами. Детальніше
Про організацію Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля» Детальніше
Шановнi мешканцi та гостi мiста Яворів! Гостинно запрошуємо вас 12 лютого о 16.30 до Районного Народного Дому "Сокіл", де вiдбудеться прем’єрна шоу-вистава Великого Державного Цирку “ВОГНI КИЄВА”!!! Детальніше
Міжнародна програма підвищення кваліфікації для освітян Науково-педагогічне стажування Міжнародний сертифікат Польща лютий 2017 new Детальніше
Щодо Дня безпечного інтернету Детальніше
Щодо пропозицій ТОВ “Видавничий дім” Центр учбової літератури” Детальніше
ОБЕРЕЖНО, ЧАДНИЙ ГАЗ! Детальніше
Щодо проведення заходів у рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Розумники» (Smart kids) 2017 році Детальніше
Про проведення вебінарів до Дня безпечного інтернету Детальніше
Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ Детальніше
Краківський етап_EUROPEAN ACADEMIC ASSEMBLY - 2017_міжнародне та фахове видання Сертифікат науково-педагогічного стажування 20-25 лютого 2017 Краків-Польща Детальніше
ДО УВАГИ УСІХ ТВОРЧИХ УЧИТЕЛІВ!
Стартує обласна виставка – конкурс «Природа і фантазія». Прохання залучати школярів до участі в конкурсі.
Роботи подавати до відділу освіти методисту О. Копитко до 27 лютого 2017 року. Районний етап відбудеться 28 лютого 2017 року. Детальніше
Щодо Премії Кабінету Міністрів України Детальніше
Семінар про Пласт для дорослих, які хочуть бути членами Пласту Детальніше
Майбутнє - з престижною і перспективною вищою освітою Детальніше
Про проведення обласної виставки-конкурсу дитячих малюнків та коміксів "Техніка майбутнього" у 2016-2017 навчальному році Детальніше
Протягом лютого у живому діалозі зі спікерами ви зможете ставити запитання та миттєво отримувати відповіді. Детальніше
Про продовження щорічної благодійної акції «Назустріч мрії V» Детальніше
Конкурс Змагаймося за нове життя Детальніше
Щодо використання зошита з української мови Детальніше
Про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017» Детальніше
«Пташкам на допомогу»
Під таким гаслом проходить цьогорічна природоохоронна еколого-просвітницька акція «Допоможи птахам взимку» у Яворівському національному природному парку за підтримки Українського Товариства охорони птахів, до якої щорічно долучаються десятки небайдужих людей. Детальніше
Шановні колеги!
Яворівський національний природний парк запрошує долучитись до відзначення 2 лютого Всесвітнього дня водно-болотних угідь, провівши інформаційну роботу серед учнів Ваших шкіл. Про проведену роботу просимо надіслати інформацію на електронну адресу Яворівського національного природного парку yavorivskiynpp@gmail.com. Детальніше

26 Січня 2017 р.
15:00, четвер -
Вебінар по документ-камерам і сканерам
Eloam для освіти

ДетальнішеНавчання в Польщі Детальніше
Конкурс молодіжних проектів 2017. Детальніше
Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». Тема конкурсу на 2017 рік: «Ландшафти як середовище життя та об`єкти охорони» Детальніше
До уваги вчителів біології, екології, хімії, географії, природознавства та усіх бажаючих!!! Про проведення заочного (відбіркового) туру Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» Детальніше
До уваги вчителів біології, екології, хімії, географії, природознавства та усіх бажаючих!!! Про проведення заочного (відбіркового) туру Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму Детальніше
Про проведення X Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості. Тема конкурсу у 2017 році - « Вода – джерело життя». Детальніше

Щодо Міжнародної виставки Детальніше


Щодо участі у VII Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти Детальніше


Хто отримає перший приз? Переможцем може стати кожен з вас! Детальніше


Про проведення
Всеукраїнського
фізичного конкурсу
"Левеня"

Детальніше
Щодо семінару «Цінності та суспільство» від ГО «Аспен Інститут Київ» Детальніше


Підготовчі курси з основ журналістики для учнів 9-11 класів Детальніше


Щодо захисту дітей від усіх форм насильства, образ, недбалого й жорстокого поводження Детальніше


Щодо формування толерантного ставлення та вирішення конфліктів ненасильницьким мирним шляхом Детальніше


Конкурс Посилка успіху продовжено до 15 лютого 2017 року Детальніше


Про організацію Міжнародної культурно-освітньої поїздки "Гуманітарно-медична співпраця Детальніше


Орієнтовний перелік авторських вебінарів зимової сесії онлайн-проекту Видавництва «Ранок» «Інтерактивна школа творчого вчителя» на січень 2017 Детальніше


Святкові знижки на майстер-класи! Детальніше


10 січня стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2017.*Триватиме * до 31 січня 2017 року*. Зареєструватись можна на сайті Львівського РЦОЯО www.lvtest.org.ua
Детальніше


Про недопущення переведення на скорочений робочий час Детальніше


Щодо участі у VII Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти Детальніше


Відкрито реєстрацію для участі в конкурсах виставки «Сучасні заклади освіти – 2017», м. Київ Детальніше


Інформаційні технології в бізнесі Детальніше


Про участь у пробному ЗНО-2017 Детальніше


Лист про співпрацю Детальніше


Про проведення моніторингового дослідження об’єктивності оцінювання учнів 9 та 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району у 2016-2017 навчальному році Детальніше


Щодо контролю та оцінюванням навчальних досягнень учнів початкових класів ЗНЗ Детальніше


ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти Яворівської райдержадміністрації з 04 жовтня по 28 жовтня 2016 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Детальніше


Про проведення добору кандидатури на заміщення вакантної посади директора Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Детальніше


ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти Яворівської райдержадміністрації повідомляє громадськість Яворівщини, що заміщення вакантних посад директорів загальноосвітніх навчальних закладів буде відбуватися за конкурсом. ДетальнішеПро організацію соціально-педагогічного патронату у районі Детальніше


Щодо надання деяких роз’яснень з організації навчально-виховного процесу у початковій школі Детальніше


Про організаційно-методичні засади забезпечення навчально-виховного процесу для учнів з особливими освітніми потребами загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році Детальніше


До уваги керівників!

Алгоритм дій керівника навчального закладу щодо організації індивідуального навчання. Детальніше


Про внесення змін до Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах Детальніше


Вперед за новими технологіями! Детальніше


Щодо медіаосвітнього курсу "Основи медіаграмотності". Детальніше