Відділ освіти Яворівської райдержадміністрації  


Штатний розпис групи по централізованому господарському обслуговуванню відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації

Посада К-ть один.
Начальник групи по централізованому господарському обслуговуванню 1
Інженер 2.5
Економіст 1
Зав. складом 1
Вантажник 1
Інженер-механік 1
Водій 1
Водій 1
Секретар-друкарка 1
Мед. працівник 0.5
Прибиральниця 1.5
Опалювач 0.5
Сторож 1
Всього 14

 

Іванова Оксана ЄвгенівнаІванова Оксана Євгенівна

Начальник групи централізованого господарського обслуговування управління освіти, молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації.
Телефон роб. 2-17-86

 

 

Британ Галина БогданівнаБритан Галина Богданівна

Економіст групи централізованого господарського обслуговування. Розробляє раціональні заходи споживання енергоносіїв згідно встановлених лімітів. Проводить детальний аналіз споживання енергоресурсів (електроенергії, природнього газу, тепла, твердого палива) в розрізі по кожній школі району. Співпрацює з відповідними організаціями, які надають послуги у постачанні електроенергії, природного газу, тепла, води, твердого палива. Забезпечує надання оперативної інформації, звітів згідно форм у відповідні управління.
Телефон роб.2-17-86

 

 

 

Глова Роман ЯрославовичГлова Роман Ярославович.

Інженер групи централізованого господарського обслуговування. Бере участь у проведенні перевірок, технічного стану будинків, споруд, технічного обладнання, опалювальних систем та обладнання котелень, які знаходяться у підпорядкуванні управління. Складає заявки на виготовлення проектно-кощторисної документації, плани на будівництво та капітальний ремонт шкіл.
Телефон роб.2-17-86

 

 

 

Сарнецька Тетяна МиколаївнаСарнецька Тетяна Миколаївна

Інженер групи централізованого господарського обслуговування. Здійснює контроль за складанням актів на списання будівельних матеріалів при проведенні ремонтних робіт в закладах освіти, складає дефектні акти та кошториси на поточний ремонт будівель і споруд закладів освіти.
Телефон роб.2-17-86

 

 

 

Семеряк Оксана ВасилівнаСемеряк Оксана Василівна

Завідувач складом групи централізованого господарського обслуговування. Приймає на склад, зважує, зберігає і видає із складу різні матеріальні цінності. Контролює ведення обліку наявних на складі матеріальних цінностей і звітну документацію про їх рух. Бере участь у проведенні інвентаризації товарно-матеріальних цінностей.
Телефон роб.2-17-86

 

 

 

Солярчик Ярослав ПетровичСолярчик Ярослав Петрович

Водій легкового автомобіля групи централізованого господарського обслуговування. Перевіряє технічний стан автомобіля перед виїздом, усуває експлуатаційні несправності, що виникають під час роботи, утримує автомобіль у чистоті і порядку.
Телефон роб.2-17-86