Відділ освіти Яворівської райдержадміністрації  

Який чудовий сьогодні день! Весняний настрій запанував
у нашому Верблянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» завдяки справжнім джентльменам 10-го класу! Вони з любов’ю та по-святковому привітали усіх дівчаток і жінок нашої школи, вручаючи ніжно-солодкі тюльпани. Від імені усіх винуватиць свята, ми безмежно дякуємо хлопцям за їхню ініціативу та щирість в словах! Тепер з впевненістю можна сказати, що ми маємо справжню чоловічу опору, яка є безцінною!


7 березня у Староярську ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Романа Варениці завітав учасник Революції Гідності, виходець із нашого села, Кіт Олег Михайлович. Зустріч була пізнавальною та змістовною. Пан Олег розповів про трагічні дні лютого 2014 р. та висловив сподівання, що вони залишаться лише у нашій пам'яті, стануть повчальним уроком для наступних поколінь.


7 березня у Староярській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Романа Варениці відбулася година спілкування «Булінг: як запобігти та уникнути?», яку провела практичний психолог В. Базюк. Учні 8 класу переглянули сюжет про поширення булінгу серед школярів, його наслідки та причини цього явища; слухали інформаційне повідомлення про сутність булінгу та способи його виявлення. Також учні заповнили анкету «Насильство серед учнів».


Робоча поїздка начальника відділу освіти до школи
6 березня 2019 року начальник відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації Володимир Байда здійснив робочу поїздку до Новояворівської ЗОШ І ступеня. В ході візиту оглянуто територію та внутрішкільні приміщення школи, обговорено питання її функціонування та подальшого розвитку. Поспілкувавшись з директором закладу Світланою Сенатовською, очільник освітньої галузі накреслив найближчий план дій. Детальніше


05 березня 2019 року у смт. Краковець патріотична громадськість нашого краю урочисто вшанувала пам'ять славного земляка – Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича. На захід прибули очільники району: Ігор Самардак, голова Яворівської райдержадміністрації; Володимир Мацелюх, заступник голови Яворівської районної ради; Наталія Лялюк, начальник відділу культури і туризму; Ольга Мамчур, селищний голова; Денис Дягель, підполковник. Детальніше


Шлях до Кобзаря
До Кожному народові Бог дав величну постать, котра була б проявом його душі, його зорею… В українців такою постаттю є Тарас Шевченко – Велетень Духу, український Мойсей, Пророк, Батько, Кобзар … 06.03.2019 р. вчителями Грушівської ЗОШ І –ІІ ст. та сільським бібліотекарем  Калитяк Н.В. було проведено літературне читання «Сторінками творів Т.Г. Шевченка».


До Дня рідної мови у Глиницькому НВК відбулася відкрита
виховна година, яку провела класний керівник 10 класу Федик І.С. разом зі своїми учнями. Старшокласники показали виставу - філологічний водевіль "У тенетах суржика". Своїми словами учасники дійства закликали всіх любити рідну мову, берегти її та очищувати від суржика.
Повірте: лихослівя й суржик - ніби два більма,
Нам мову рідну треба берегти, немов зіницю, Детальніше


4 березня 2019 р. У Бірківському НВК «ЗОШ І – ІІІст. – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка відбувся музичний вечір, присвячений річниці від дня народження українського композитора Володимира Івасюка (1949-1979), присвячений творчості Володимира Івасюка, автора славетної «Червоної рути», композитора, чиї пісні стали музичними символами нашої держави. Мета заходу: Ознайомити учнів із життєвою долею Володимира Івасюка, його пісенною творчістю; Детальніше


3 березня 2019 в Нагачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся вечір – реквієм «Їх ангели понесли у блакить», з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, який підготували учні під керівництвом заступника директора з виховної роботи Антонишин М.І. та педагога - організатора Гембаль І.Ф. Цього дня у приміщенні школи зібрались учні, жителі села. Були запрошені учасники АТО. Багато глибоких і змістовних слів було сказано учасниками заходу основним меседжем яких був заклик пам'ятати Героїв Небесної Сотні. Детальніше


1 березня 2019 року, чернилявська малеча радо поспішала до школи. Тут їх з нетерпінням чекали учні 4 класу Чернилявської школи І-ІІІ ступенів ім. Теодора Перуна та їхня перша вчителька Наталія Толмач. Наталія Миколаївна разом із своїми четвертокласниками запросила майбутніх першокласників та їхніх батьків на перегляд дивовижного дійства: вистави "Двері казка відкриває", яку вона підготувала із своїми вихованцями. Малеча із захопленням спостерігала за грою учнів, а також брала участь у виставі. Детальніше


Учні Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у місті Львові
28 лютого 2019 року учні 9-11 класів Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з класним керівником 11 класу Іриною Лагно та соціального педагогом Марією Колясою мали нагоду побувати у старовинному місті Лева, відвідати неповторні музеї міста, прогулятись його неповторними вулицями. Спершу школярі відвідали мальовничу місцевість Львова, поблизу Стрийського парку. Детальніше


28 лютого 2019 учні 7-8 класів Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Перуна разом з вчителем економіки Марією Кобик побували у відділенні Приватбанку м. Новояворівськ. Під час профорієнтаційної екскурсії школярі мали можливість ознайомитися з роботою фінансової установи, роботою банківських працівників різних професій, а також вчились користуватись фінансовими інструментами.


З нагоди проголошеного Львівською обласною радою
роком Степана Бандери в Черчицькому НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» було проведено захід «Степан Бандера – борець за волю України».


З метою розширення знань про поняття «булінг», профілактики виникнення та подолання проявів цькування у шкільному колективі, 27 лютого 2019 року інспектором ювенальної превенції Яворівського ВП Бринько Н.М., головним спеціалістом СуСД Яворівської РДА Жовнірів В.В., психологом Яворівського РЦСССДМ Кенцало Н.Р. та фахівцем соціальної роботи Яворівського РЦСССДМ Лазур Г.І. була проведена профілактична бесіда з учнями 9 – 10 класів Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького щодо протидії булінгу.


У Наконечнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів до Міжнародного дня рідної мови учнями та вчителями початкових класів було проведено свято "Мово рідна, слово рідне". Школярі інсценізували казки, розповідали гуморески, вірші, прислів'я, скоромовки. Діти дізналися багато нового, цікавого про рідну мову та збагатили свої знання. Усі разом дійшли висновку, що треба цінувати рідну мову - нетлінний скарб українського народу.


«ПРИКРАСЬ ЖИТТЯ УКРАЇНСЬКОЮ»
У опорному закладі "Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім.Т.Шевченка" було проведено мовно-літературну вікторину на тему "Прикрась життя українською". Було цікаво.

Учні Дацьківської ЗОШ І-ІІ ступенів відзначили
Міжнародний день рідної мови. Масовий захід провела вчитель української мови Пунда М.В.Вчителі Баглай Я.М, Манько Г.П організували мовознавчі турніри, вікторини, конкурси.

24 лютого вихованці та працівники
Верблянського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" побували на концерті балету "Життя" з унікальним проектом "Ремінісценції.ua". Враження від побаченого у всіх – надзвичайні.

Ніжна мова калинова – знань нових міцна основа
21 лютого 2019 року у Завадівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась мовна вікторина «Ніжна мова калинова – знань нових міцна основа» присвячена Міжнародному дню рідної мови. Учні 5 класу під керівництвом Алли Іванівни Стебелко декламували вірші про рідну мову, виконували різні конкурсні завдання, поглиблювали свої знання про мову, її розвиток.
Детальніше


21.02.2019 р. у Наконечнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся поетично-пісенний флешмоб “Як парость виноградної лози, плекайте мову”, присвячений Міжнародному дню рідної мови.21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Учні 7 класу Староярської ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Романа Варениці (кл. кер. Н. Турба) відзначили це свято. Упродовж заходу звучали вірші та пісні про мову, легенди про виникнення алфавіту, цікаві факти. Найбільше вразила усіх інсценізація «Рідна мова». На завершення свята прозвучала «Молитва до Мови».21 лютого у Верблянському НКВ «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» відбувся мовний конкурс «КВК» присвячений Міжнародному дню рідної мови. Масовий захід проводив вчитель української мови та літератури Борова М.В. Учасниками були учні 6-го класу, які вміло показали свої високі досягнення, кмітливість та прагнення перемагати!
Для кожного народу – найбільший скарб, віддзеркалення душі народу, його історії… 21 лютого 2019р. в Черчицькому НВК «ЗОШ І-ІІст. – ДНЗ» відбувся захід «Чарівний світ української мови». В інсценівці про роль рідної мови дискутували,яка мова краща «англієць», «німець», «італієць» й українець. Було переглянуто відеоролик. Після прочитаних гуморесок учні проявляли свої мовні та літературні здібності в конкурсах: «Мовне асорті», «Фразеологізми», «Анти суржик», «Гострослови» тощо.


21 лютого у Староярській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Романа Варениці класні керівники 5-8 класів ушанували пам'ять загиблих героїв, провівши уроки мужності «Пам'ятаймо наших героїв». Запрошені гості Говда Василь та Пастух-Вахула Ольга дали настанови підростаючому поколінню: брати приклад із воїнів-захисників та зберігати пам'ять про сумні дні в історії нашої країни.Педагогічні та учнівські колективи
ЗЗСО району тихою акцією
«Ангели пам’яті» вшанували
Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Черчицькому НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» учні та вчителі школи вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні запалюванням свічок, щирими словами вдячності за віддану любов героїв до рідної землі, за самопожертву за наш спокій і щасливе життя Детальніше


22 лютого 2019 року у Любинській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений захід, присвячений Героям Небесної Сотні «У нашій пам’яті вони назавжди залишились». На виховному заході згадали про основні події Єврореволюції, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Жоден з присутніх не залишився байдужим. Кожен розумів, що загинули молоді, енергійні, не байдужі до власної держави люди. Ті, які прагнули змін на краще Детальніше


20.02.2019 року у Семирівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася лінійка – рекієм «Герої не вмирають …» подвиг героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії і світла. Сьогодні Україна проходить через найскладніше випробування, війну, війну за незалежність, свободу, територіальну цілісність. Ворог зазіхає на найсокровеніше, нашу рідну землю, нашу націю. Детальніше


«Майдан ридав. А сотня в небо йшла, один за одним, наче янголята…»
21 лютого учні 7 класу Верблянського НВК разом із класним керівником Г. Гембаровською провели свято пам’яті «Небесній сотні – шана й молитви», щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття. Учні читали вірші, присвячені Небесній сотні. Детальніше


21 лютого вчителі та учні Яворівської ЗОШ І ст. вшановували річницю кривавих подій, що відбувалися на Майдані 5 років тому. У школі було проведено акцію «Янголи Світла», уроки мужності. 2-і класи слухали розповідь учасниці даних подій Малогловець О.І., яка розповіла про героїчні вчинки наших хлопців, про їх відвагу та патріотизм. Учні 3-4 класів з своїми класними керівниками дивилися фільм присвячений «Революції Гідності». Детальніше


Співавши гімн холодними ночами, буквально зрозуміли Ви слова…І вкрили землю власними тілами, а душі полетіли в небеса…
З метою вшанування патріотизму і мужності людей, які в лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплення любові до Батьківщини у період з 18 по 22 лютого 2019 року у Коханівській ЗОШ І-ІІ ступенів. Детальніше


З 18 по 20 лютого у Мужиловицькому НВК “ЗОШ І-ІІст. – ДНЗ” було проведено ряд заходів щодо відзначення 5-річниці трагічних подій, що сталися на Євромайдані: урочиста лінійка “ Ми про вас пам’ятаємо”, години спілкування “ Герої не вмирають” та вечір-реквієм “ Заплакало небо”. Заходи було проведено спільно з народним домом Просвіти та сільською бібліотекою.20 лютого 2019 року учні Нагачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели лінійку-реквієм, присвячену пам'яті Героїв Небесної Сотні. У своїй молитві вони згадали усіх Героїв, які віддали своє життя за майбутнє України. В жалобі схилили голови перед світлою пам'яттю загиблих Героїв Небесної Сотні.20 лютого у Бірківському НВК « ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» ім. Тараса Шевченка відбулося вшанування пам’яті героїв Небесної сотні. Мета: виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України. Завдання: прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України. Детальніше


Небесна сотня в вирій полетіла

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України - від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України. З метою вшанування героїв Небесної Сотні. Детальніше


Герої не вмирають, вони вічно живуть у наших серцях

З 19 по 20 лютого у Бердихівському НВК проходили заходи щодо вшанування 5 –ої річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні 1-5 класів відвідали майстер клас «Подаруй свого янгола Героям Небесної Сотні». Власноруч виготовлені вироби діти кріпили біля стенду Небесної Сотні. Для школярів старших класів був проведений захід «Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих». Детальніше


У суботу, 16 лютого учні та педагоги Староярської ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Романа Варениці взяли участь у панахиді - вшанування 5 річниці загибелі Героя України Романа Варениці. 20 лютого, в один з найтрагічніших для сучасної України день, відбулося вшанування 5 річниці кривавих подій на Майдані. У школі проведено акцію «Ангели пам'яті», уроки мужності у 1, 2 та 4 класах. Детальніше


13 лютого у Верблянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» класний керівник 8 класу Г.І. Подолюх та учні цього класу провели інтелектуальну гру-конкурс «Хто зверху» присвячену Дню Святого Валентина. Діти гарно провели час, беручи участь у веселих конкурсах. Перемогла дружба.
18, 19, 20 лютого… Ці три дні стали днями жалоби по всій Україні за Героїв, яких народила Революція Майдану. 19 лютого 2019 року у Прилбицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького були проведені заходи з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні. Класний керівник 1 класу Дида Л.М. підготувала та провела урок патріотизму на тему: «День Героїв Небесної Сотні». Детальніше


Учнівський та педагогічний колективи Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів  19.02.2019 року вшанували пам'ять загиблих на майдані. Парох  церкви Успіння Пресвятої Богородиці о. Є. Баляс відслужив поминальну панахиду.  Духавний наставник поділився думками з нагоди пошанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Школярі 1-4 класів Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у тихій акції "Ангели пам'яті". Діти традиційно витнули з паперу символічних білих янголів на згадку про тих, хто віддав життя за мирну Україну та розвісили їх біля місцевого стенду вшанування загиблих Героїв Майдану
19 лютого у Віжомлянському НВК відбувся захід-реквієм присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні школи запалили свічки пам’яті Героям, які відійшли у вічність, які віддали своє життя за вільну та незалежну Україну. Перед присутніми виступив директор школи Сподарко Р.М., який розповів про трагічні дні Майдану . Виховну справу підготували і провели педагог-організатор Покора Л.Б. та вчитель музичного мистецтва Матвіїв М.В. за участю учнів 5 та 10 класів.14 лютого у Бінківському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка відбулося захоплююче дійство. Ми мали змогу потрапити на конкурс краси « Міс Школа – 2019», також обрати ідеальну пару «Пан та Пані». Наша школа перетворилася на феєричний конкурс краси, і по праву можна заявити, що це нагадувало храм мистецтва. Детальніше


На Яворівщині відбулосяурочисте відкриття
КЗ «Інклюзивно-ресурсного центру»

15 лютого 2019 року особливе свято зібрало очільників області, району, міста Новояворівська, батьків, учителів, дітей, адже сьогодні відбулося відкриття важливого, просторого, обладнаного за сучасними вимогами часу, закладу, у стінах якого навчатимуться діти з особливими освітніми потребами. Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр». Детальніше


Стрітенські вечорниці у Завадівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
15 лютого 2019 року учні 9 класу Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Галини Ярославівни Бартко розповіли найцікавіші факти про свято Стрітення, його історію, традиції і різні повір’я, пов’язані з ним. Метою проведення «Стрітенських вечорниць» було закріпити уявлення про традиції українського народу, відроджувати календарно-обрядові звичаї нашого народу. Детальніше


А по тій Коляді пробувайте в гаразді, без турботи, без біди до нової Коляди!
Ось і минули Різдвяні свята: такі родинні, славні і величні, прикрашені дідухом та ялинкою, святковим настроєм, щедрим столом, різдвяною таємничістю та неодмінно – українською колядкою, яку творять та передають з уст в уста як маленькі, так і дорослі колядники. Саме тому на завершення різдвяних святкувань напередодні свята Стрітення у Завадівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Детальніше


14.02.19р. у Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»
було запрошено сільського фельдшера, Світлану Хлян, яка провела профілактичну бесіду щодо Кору та Грипу для учнів школи.13 лютого 2019р. у Верблянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів –
ДНЗ» на тематичний урок був запрошений учасник майдану Хомік Михайло Михайлович, який розповів учням 9-11 класів реальні події протистоянь 21.11.2013 – 21.02.2014рр. свідками яких він був.

13 лютого 2019 року колектив Яворівської гімназії імені Осипа Маковея вшанував загиблого Героя в АТО Ігоря Лехмінка. 13 лютого 2015 року під м. Дебальцево загинув наш земляк. Учителі гімназії засвітили свічу пам’яті та помолилися на могилі та біля меморіальної дошки учня Яворівської середньої школи №1 (нині гімназії). Вічна пам’ять тобі, Славний Герою!


12 лютого 2019 р наша шкільна родина святкувала Прощання
з Колядою. Прикрашений смаколиками дідух, традиційні та маловідомі колядки, побажання і віншування створили затишну домашню атмосферу. Колядники бажали усім Щасливого Нового року.
5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного
Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. До Дня безпечного Інтернету долучилися і учні Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Молодші школярі подивилися мультфільм «Казка про Інтернет». Після перегляду діти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії. Детальніше


Академічна доброчесність –
норма цивілізованого суспільства

5 лютого 2019 року на запит адміністрації Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (директор Гірка В.М.) методистом методичного кабінету Богданом Станьком проведено семінар-практикум для педагогічних працівників з теми «Академічна доброчесність: нова академічна культура». У заході взяв участь начальник відділу освіти Яворівської райдержадміністрації Володимир Байда. Детальніше


Разом для найкращого Інтернету
5 лютого 2019 року учні Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом учителя інформатики Ігоря Барана долучились до відзначення Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Цей день у нашій школі проводився з метою обговорення ризиків перебування дітей в Інтернет мережі, а також шляхів використання найкращого потенціалу Інтернету для об’єднання людей. Детальніше


Учні 9 класів Шклівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ім. Мар'яна Корчака прослухали онлайн-урок про "Разом до безпечного інтернету"06 лютого у Верблянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» завітали представники з Рава-Руського ліцею з профорієнтаційною роботою.З метою захисту дітей від насильства та експлуатації через мережу Інтернет 05.02.19р. Верблянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" долучився до Дня безпечного інтернету, приєдналися до всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг та провели урок на тему: "Інтимні селфі в інтернеті - жарт чи небезпечний ризик?".Дирекція Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядитомної педагогічної освіти» висловлює подяку педагогічним працівникам району, зокрема:
Майхер Оксані Миколаївні, методистові методичного кабінету відділу освіти,
Бачу Богданові Франковичу, директору Новояворівського міжшкільного навчально- виробничого комбінату Детальніше


«Ти назавжди залишишся в наших серцях», - такими словами почався вечір пам’яті у Котівській ЗОШ І – ІІ ступенів імені Михайла Логина. 2 лютого Михайлові Логину виповнилося б 31. Не судилося…. Ворожа куля забрала найдорожче, життя, коли йому було всього 27. Учні нашої коли під керівництвом педагога організатора Вахули В. І. подякували батькам, сестрам, дружині із синочком Матвієм за мирне небо над нашими головами. Пройняли до глибини душі пісні «Понад Хустом». Детальніше


5 лютого - День безпеки в Інтернеті

В цей день учні нашої школи разом з практичним психологом, соціальним педагогом Лесяк М.В було проведено такі заходи: 1.Діагностика 5-7 класи. Метою було визначити рівень інтернет- залежності наших школярів. 2.Заняття з елементами тренінгу: «Життя online:попереджений - значить озброєний». Метою заняття було ознайомлення учнів з позитивним та негативним. Детальніше


Сьогодні учні 10 х класів долучились до всеукраїнської ініціативи! 4 лютого з нагоди Дня Безпечного Інтернету 2019 під гаслом «Разом за найкращий Інтернет!» Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC за підтримки Інституту модернізації змісту освіти запрошують школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв та студентів коледжів приєднатися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні.


«Творімо добро, воно сторицею повернеться…»

В Новояворівській ЗОШ І ступеня відбувся театрально-виховний захід «Творімо добро, воно сторицею повернеться…» за участі учителя початкових класів Біляк В.Р. та учнів 3 А класу.
ДетальнішеНоворічно-святковий настрій панував у Коханівській школі І-ІІ ступенів у четвер, 31.01.2019р., під час проведення конкурсу колядок та щедрівок. У такі дні ми, мабуть, як ніколи, усвідомлюємо невід’ємний зв'язок з усім нашим народом, який має багату історію , традиції, мистецтво, культуру. Слова ведучих раз за разом переплітались із невмирущими мелодіями колядок, віншувань, щедрівок. Детальніше


Різдво Христове - це одне з найсвітліших та найкрасивіших християнських свят, яке приходить у світлі зірок, у сяйві свічок та в супроводі щирої колядки. Уже стало традицією у нашій школі проводити українські Різдвяні вечорниці. Це велике театралізоване дійство цього року відбулось 9 лютого під назвою "Різдвяний передзвін". Учні 9 класу разом з класним керівником Мурин Мар'яною Миронівною підготували цікаві уривки із драматичних творів. Детальніше


Героїчними сторінками історії Українського народу

31 січня 2019 року учні 6 та 9 класів Завадівської ЗОШ I-III ступенів під керівництвом класних керівників Г.Бартко та М.Шишкіної відвідали Музей визвольної боротьби України у місті Львові з метою вивчення героїчних сторінок історії Українського народу. Школярі ознайомилися з експозиціями, присвяченими Українським Січовим Стрільцям, історією створення Армії УНР, дізналися цікаві факти про керівників ОУН, про діяльність УПА, про дивізію «Галичина». Детальніше


Львів – це не лише місто – музей просто неба, а й місто музеїв. Відвідати їх і познайомитися з історією нашого краю може кожен із нас. 31 січня школярі Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» побували на екскурсії у легендарному місті Лева. Надзвичайно цікавою і змістовною була подорож у «Музей визвольної боротьби України» у якому пам'ятки експозиції відділу допомогли учням краще зрозуміти складні і трагічні сторінки нашої історії. Детальніше


Навчання і перевірка знань з охорони праці
у Яворівському районі

31 січня 2019 року в опорному закладі «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» відбувся семінар з питань дотримання охорони праці для керівників підрозділів відділу освіти, директорів закладів загальної середньої та дошкільної освіти, заступників директорів з навчально-виховної роботи, методистів ЗДО. Детальніше


Для першокласників Новояворівської ЗОШ І ступеня цей тиждень був справжньою несподіванкою. Учні 1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г класів із великим задоволенням відвідали "книжкове царство" шкільної бібліотеки. Їх радо зустріла бібліотекар Мельник М.М. Діти мандрували сторінками улюблених казок, розповідали про свої улюблені книжки. Сподіваємось, що вони стануть активними читачами нашої шкільної бібліотеки. Ми їм цього щиро бажаємо!!!


Питання вибору професії особливо гостро стоїть перед шкільною молоддю, тому одним із пріоритетних напрямків роботи соціального педагога школи Гевало О.М. Бердихівського НВК є співпраця з Новояворівським центром зайнятості щодо надання профорієнтаційних послуг школярам. Акцент у цій роботі ставиться на орієнтацію молоді у виборі робітничих професій, які вкрай необхідні на підприємствах району, підвищення їх престижності. Детальніше


У Верблянському НВК відкрили новозбудований спортивний зал

Урочисте відкриття та освячення новозбудованого спортивного залу з загальної фізичної підготовки для вихованців Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» відбулося 29 січня 2019 року. Зі щирими вітаннями на урочистості з нагоди такої події завітали голова Яворівської райдержадміністрації Ігор Самардак та голова районної ради Володимир Сичак. Детальніше


Учні 3 А класу Новояворівської ЗОШ І ступеня
побували на екскурсії у пекарні «Екотатко», с. Шегині

Хліб на столі – велика радість людям! Свіжий, духмяний, він увібрав у себе тепло сонця, всю наснагу і невтомність людської праці. Хліб! Яке щире і тепле почуття поваги викликає це слово в серці кожної людини! Споконвіку ведеться в Україні, що хліб в хаті – це багатство, сіль – це гостинність і щирість. Детальніше


25 січня 2019 року учні 8 класів відвідали музей «Військової історії Яворівщини». Гімназисти вдячні пану Юрію Білецькому, одному із засновників музею, за цікаву розповідь про війну в Афганістані і перегляд фільму про ці події. Після зустрічі учні зрозуміли абсурдність нікому не потрібної війни в Афганістані, адже загинуло багато ні в чому невинних людей, у тому числі й українців. Ми повинні знати про ці події, бо це історія нашого народу.


Моя майбутня професія: планування і розвиток

25 січня 2019 року, у рамках профорієнтаційного плану школи, старшокласники Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом практичного психолога Оксани Семеряк та педагога-організатора Марії Стецик відвідали місцевий фельдшерсько-акушерський пункт. Фельдшер Людмила Момрик ознайомила учнів із специфікою її роботи і розповіла про переваги даної професії. Детальніше


Перспективний розвиток освітньої галузі м. Яворова

24 січня 2019 року відбулась робоча зустріч начальника відділу освіти Яворівської райдержадміністрації Володимира Байди та мера міста Яворова Павла Бакунця. Метою зустрічі було розроблення стратегії розвитку загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів м.Яворова. В процесі роботи вирішили: провести спільну нараду з директора закладів м.Яворова на предмет співфінансування Яворівською міською радою, Яворівською райдержадміністрацією та Яворівською районною радою капітальних та поточних потреб закладів освіти.


23.01.19 р. у Верблянському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» відбулись загальношкільні батьківські збори щодо профілактичних щеплень дітей. На збори була запрошена фельдшер місцевого ФАПу С. Хлян, яка провела бесіду для батьків.
24.01.2019 року в опорному закладі «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича» проведено батьківські збори про важливість вакцинації . З презентацією виступили медичні працівники Краковецької лікарської амбулаторії Заставний І.І. та Семенцул Н.М..
23 січня 2019 року у Любинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися батьківські збори щодо проведення профілактичних щеплень. Медичні працівники Кульматичка О.М та Лега Л.В детально розповіли про необхідність проведення профілактичних щеплень, наголосили на важливості профілактики кору, розказали про його симптоми та наслідки. Також, соціальний педагог Вовк Люба Василівна провела з батьками лекцію з елементами тренінгу на тему: «Причини та наслідки булінгу у школі».


З метою виконання наказу Міністерства охорони здоров'я України від 21.12.2018 про проведення роз'яснювальної роботи серед батьків щодо необхідності проведення профілактичних щеплень, в Глиницькому НВК 23.01.2019 були проведені загальношкільні батьківські збори.На збори була запрошена фельдшер місцевого ФАПу Глова Світлана Натанівна, яка розказала батькам про необхідність щеплень проти кору,а також розказала про симптоматику кору, наслідки цієї хвороби.


23 січня 2019 року у Дрогомишлянському НВК"ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" імені Петра Василихи відбулися загальношкільні батьківські збори на тему: "Вакцинація дитини. Як захистити себе". Батьки зустрілися з місцевим фельдшером Горошко Ольгою Семенівною, яка розповіла присутнім про ризики дитячих вірусних захворювань, про важливість та ефективність їх профілактики за допомогою щеплень, а також відповіла на запитання батьків, щодо вакцинації. Адміністрація школи та батьківський колектив щиро дякує Горошко О.С. за проведену просвітницьку та інформаційну бесіду.


На виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України від 21.12.2018 № 2401 «Про введення в дію рішення оперативного штабу МОЗ України з реагування на ситуацію з поширення кору в Україні» 22 січня 2019 року у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина відбулися батьківські збори. На запрошення адміністрації школи радо відгукнулася медичний працівник ФАПу села Коти Хлян Тетяна Федорівна, яка доступно розповіла про те, що необхідно робити щеплення. Детальніше


З 23 січня у Верблянському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» практичним психологом Наполовою Л.В. та соціальним педагогом Пікою С.О. було проведено профілактичне заняття з учнями 7 класу на тему: «Залежність від алкоголю», метою якого є сформувати усвідомлене ставлення щодо небезпеки вживання алкоголю.
З метою виконання наказу Міністерства щодо охорони здоров’я України від 21.12.2018 № 2401 про проведення роз’яснювальної роботи серед батьків щодо необхідності проведення профілактичних щеплень в Черчицькому НВК «ЗОШ I-II ст. – ДНЗ» 22.01.2019 р. були проведені батьківські збори. На збори була запрошена фельдшер Бордун С.Я., яка розказала батькам про необхідність проведення профілактичних щеплень наголосила на важливості профілактики кору, розказала про його симптоми. Батькам були роздали пам’ятки про порядок організації профілактичних щеплень, про інфекції, які можна запобігти завдяки проведенню щеплень.


22.01.2019 року в Дацьківській ЗОШ І–ІІ ступенів були проведені батьківські збори. Медичний працівник Тишик Л.В. детально розповіла батькам про ситуацію з поширення кору в Україні, зокрема на Яворівщині та про важливість проведення вакцинації дітей проти кору. Вчитель основ здоров'я Кузьмич М.М. підготувала батькам буклети «Що варто знати про кір».


18 січня 2019 року у Кам’янобрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва медичним працівником Божик С.О. із школярами 5–7 класів проведено профілактичну бесіду щодо запобігання захворювання на ГРВі та кір. Дано інформацію про кількість захворювань на ГРВ та кір в Україні, про причини та прояви захворюваності, про запобігання хворобам.Іде селом коляда...

Різдво-це завжди диво. Цих свят з нетерпінням чекають і дорослі, і малі. Під час зимових канікул учні Глиницького НВК взяли активну участь у Вертепі. Їх у селі було аж чотири. В одному з них брали участь лише дівчата Діти весело бігали від хати до хати, сповіщаючи всім про народження Христа, співали колядки показували вертепне дійство, легко перевтілювались в Ангелів, пастушків чи то царів.Своїми колядками прославляли новонароджене Дитятко, бажали господарям щасливого нового року. Люди радо приймали малих вертепників.


Під час зимових канікул на Коляду учні Ясниського НВК взяли участь у Вертепі. Несли зірку, співали колядки, заходячи до хати господарів, показували вертепну драму, прослявляли Христа у будинках мешканців та у церкві Св. Миколая. Учні вміло увійшли у свою роль, що допомогло вдало передати дух Різдва.
ДетальнішеНапередодні новорічних та різдвяних свят з ініціативи заступника директора з виховної роботи Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Мірило Ірини Володимирівни, було проведено благодійну акцію «Подарунки воїнам АТО». До участі долучилися учні школи та педагогічний колектив, які приготували продукти харчування, речі першої необхідності, солодощі.
Детальніше


Нещодавно працівники Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України В.Коцюби долучились до благодійної акції зі збору продуктів воїнам АТО, яка вже вкотре відбувається в районі. Вони спільно із педагогічними працівниками Смолинського НВК, бібліотекаря Вороблячинської бібліотеки, працівниками ФАПу ліпили вареники хлопцям на передову. АТО Усі залишились щасливими від того, що їхня праця не була даремною.
Детальніше


Учні 3 а класу (класний керівник Біляк В.Р.) Новояворівської ЗОШ І ступеня своїм виступом подарували святковий настрій всім присутнім на святі. Чудові сценки, вірші та пісні звеселяли усіх.
Детальніше
Благодійний ярмарок
у Середкевицькому НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ»

26 грудня 2018 року з ініціативи учнівського самоврядування в нашому освітньому закладі відбувся благодійний різдвяний ярмарок. Метою заходу був збір коштів для хворих дітей нашого села, а саме Лазара Матвія та Клапи Михайла. Відкрили ярмарок директор школи Марія Степанівна Ферцович.
Детальніше


Тихо-тихо на поріг, крадькома до нас приходить Новий Рік... 28 листопада в Глиницькому НВК пройшло величне новорічне дійство, яке підготували класні керівники 5-8 класів разом зі своїми вихованцями.Господарями свята були Снігурка,поштальйон Пєчкін та Дід Мороз. Учні представили на суд глядачів власні сценки в оригінальному виконанні: 5 клас - "Новий Рік у курятнику","Бабки на новий лад"; 6 клас- "Панянка і селянка"; 7 клас - "Спортивні бабки";
Детальніше


Не лише дорослі, а й діти знають майже у всіх подробицях історію народження Ісуса: про пастушків, які першими прибігли його привітати; про царів зі сходу, що принесли йому дорогоцінні подарунки; про зірку і ангелів; про убогу стаєнку і так далі. І, здавалось би, що нового тут можна ще додати. А насправді нічого нового й не треба. Варто лише знайти час,сісти і роздумувати про те, що ми знаємо. І саме так і зробили сьогодні учні та вчителі нашої школи.
Детальніше


27 грудня 2018 року у Верблянському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» учні 5 класу під керівництвом В. Гули провели новорічне свято. На дітей та батьків чекала святково вбрана зала із яскравою новорічною ялинкою. Весела розважальна та ігрова програма за участю улюблених казкових героїв, запальні танці, цікаві конкурси сюрпризи – все надавало святу феєричності.Учні 7-го класу (класний керівник Щирба С.О.) Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів підготували новорічну казку «Попелюшка на новий лад» і привітали усіх присутніх з Новим роком та Різдвяними святами
Детальніше


В ці зимові холодні всі живуть в очікуванні Новорічних та Різдвяних свят,чекають чудес. Одне з таких див відбулося і в Глиницькому НВК, 27 листопада. "Селом іде коляда"- саме під такою назвою відбулося свято в учнів 3 класу (Мелешко Л.О). Малеча розповідала про одне з найбільш див у світі - про народження Ісуса-дитятка у Вифлеємській яскині.Радісно, весело звучали колядки "Хай Ісус мале дитя", "Дзінь-дзелень ..", "Чудесна зірка" та інші. А малі посівальники побажали всім щасливого Нового року. Детальніше


Кажуть, що дитячі слова, як молитва, оберігають і захищають. Тому напередодні Новорічних і Різдвяних свят учні Верблянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» зробили своїми руками оригінальні листівочки, щоб привітати воїнів АТО. Дітлахи впевнені, що їхні листівки і теплі слова неабияк підтримають наших захисників.19 грудня Святий Миколай подарував учням 3-6 класів Черчицького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» поїздку у Львівський цирк. Діти були зачаровані новорічною цирковою виставою. Вони збагатилися позитивними емоціями, зарядом бадьорості, щирим сміхом. Двогодинне перебування під куполом цирку здалося їм неповторною миттю.21 грудня учні Дацьківської ЗОШ І - ІІ ступенів відвідали музеї Євгена Коновальця та Арсенал. Діти отримали незабутні враження від поїздки.


Завітав Святий Миколай з ангелятками до школярів Дубровицької ЗОШ І – ІІ ступенів з гостинцями та подарунками. З нетерпінням на нього чекали діти. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, творити добро, не ображати нікого, не сваритися, любити і берегти рідний край. У стінах школи лунали радісні пісні про доброго Миколая та веселий сміх щасливих дітей.


Не тільки дорозі, а й діти знають майже у всіх подробицях історії народження: про царів зі сходу, що притягує його дорогоцінні подарунки; про зірку і ангелів; про убогу стаєнку і так далі. І, треба було, що новий тут можна ще додати. А насправді нічого нового й не треба. Варто тільки знайти час, сісти і роздувати про те, що ми знаємо. І саме так і зробив сьогодні учні та вчителя нашої школи. А 6-А клас разом з класним керівником Якимів Л.Б. талановито та цікаво приведуть до великого події, що відбувається - життєвий шлях, яким є теренах України. Молодці, дякуємо!


У передчутті Нового року у Бірківському НВК "ЗОШ І-ІІІст.- ДНЗ" ім. Тараса Шевченка відбулася Зимова пригода. 21 грудня учні 2-Б класу з Динею Оксаною Євгенівна потішила глядачів цікавою приготуванням, де є дитяча усмішка і веселий настрій. Чарівні зайці зберегли життя ялинці. Гості, подарували штучну ялинку. Молодці!21 грудня 2018 р. до Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів завітала повчально – розважальна програма «Зоологія». Адміністрація школи, щиро дякує організаторам за захоплюючу мандрівку у світ екзотичних тварин. Під час програми діти дізналися багато цікавих фактів з життя кожної тваринки. Детальніше

20 грудня у Верблянському НВК відбулася повчально-пізнавальна програма "Зоологія". Діти мали змогу побачити екзотичних тварин з усіх куточків світу. Почути цікаві розповіді і факти з життя кожної тваринки.


Напередодні дня Святого Миколая в Коханівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято духовності «Святий Миколай іде, Різдво веде», яке організували вчителі початкових класів. Учасники дійства учні 1-4 класів взяли участь у казковій виставі про доброту. На закінчення свята всі діти отримали солодкі подарунки від Св. Миколая.19 грудня 2018 р. у Воледобростанській ЗОШ І - ІІ ст. відбулося свято-казка "Святий Миколай до нас у гості завітай!" Діти 2-9 класів взяли активну участь у підготовці до свята. Виконували ролі казкових героїв, розповідали вірші, співали пісні... Учениця 5 класу Пацай А. виконала пісні "Вже на небі срібний місяць", "Нічка-чарівничка". На святі були присутні гості, жителі села, майбутні першокласники. Св. Миколай вручив усім учням школи щедрі подарунки. Детальніше


19 грудня 2018 р. у Воледобростанській ЗОШ І - ІІ ст. відбулося свято-казка "Святий Миколай до нас у гості завітай!" Діти 2-9 класів взяли активну участь у підготовці до свята. Виконували ролі казкових героїв, розповідали вірші, співали пісні... Учениця 5 класу Пацай А. виконала пісні "Вже на небі срібний місяць", "Нічка-чарівничка". На святі були присутні гості, жителі села, майбутні першокласники. Св.Миколай вручив усім учням школи щедрі подарунки. Детальніше


18.12.18р. завітав до Грушівської ЗОШ І-ІІ ст. Педагог організатор Мудрак К.Я. та класні керівники Семеряк О.В., Хариш Л.Д., Забронська Л.І., Гнатишак О.М. разом із учнями 1-4 кл. показали для батьків, вчителів та учнів старших класів театралізовану виставу “Рукавичка ”. Школярі чекали на свого покровителя, доброго Духа . За це в нагороду діти отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість. ДетальнішеЗ метою підвищення рівня правової освіти учнів, створення належних умов для набуття правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки з 10.12 по 14.12.2018 року у рамках Всеукраїнського тижня права в Коханівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено турнір правознавців серед учнів 9-го класу, заняття-гру "Знай свої права та обов'язки" у 5-6 класі, позакласний захід "Правовий вернісаж" з учнями 5-го класу, а також переглянули фільм "Країна іграшок" та презентацію "Конвенція ООН про права дитини".


Казково пройшло свято Миколая у Дацьківській ЗОШ І-ІІ ступенів. На свято зібрались школярі, дошкільнята та батьки. Лунали колядки, пісні та вірші про Святого Миколая, танцювали сніжинки. Святий Миколай разом з своїми помічниками - янголятами роздали подарунки та побажали всім любові та миру, діточкам - добре вчитися, бути чемними.Цікаво та весело 18 грудня 2018 року пройшло свято Миколая в Чернилявській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна, яке підготували і провели учні 1 класу разом з класним керівником Оксаною Ковалик. Школярі ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, розповідали вірші, співали пісні. До дітей, окрім святого Миколая, прийшли в гості казкові персонажі: веселі гноми, лісові звірята, сніговими, зірочки, ангелики, пустотливий чортик. Детальніше


День Святого Миколая асоціюється у всіх з приємними сюрпризами і подарунками. У Наконечнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась «квест-гра» до Дня Святого Миколая. Учні початкових класів відгадували загадки, складали пазли, розгадували кросворди, вирізали сніжинки та виконували різноманітні завдання, щоб знайти Святого Миколая. Дітям було цікаво і весело. А ще школярі співали пісні та розказували вірші Миколаю, за що отримали солодкі подаруночки.


Сьогоднішнього дня з нетерпінням чекали учні початкових класів Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького. Святий Миколай завітав з дарунками до школярів, привітав їх зі святом, вислухав їхні прохання, пісні, вірші. Побажав успішного навчання та пригостив солодощами. Адміністрація Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького щиро дякує Ростиславу Вовку Детальніше


19 грудня на землю приходить Святий Миколай, дарує дітям щедрі , багаті дари.Завітав Святий і до Глиницького НВК. Спочатку відвідав наших найменших-пятиліток. Діти зустріли його танцями, веселими віршиками. А Миколай обдарував їх солодкими дарунками.Потім Святий Миколай завітав до 1- 4 класів Діти, втілившись у казкових героїв,подарували присутнім казкове дійство.Свято подарувало всім багато радості і святковий настрій. Детальніше


14 грудня у Смолинському НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- ДНЗ» відбулося МО вчителів початкових класів. Вчитель Гедз Л. В. з третьокласниками провела урок – квест з математики «У супермаркеті». Учні відчули себе покупцями відвідуючи супермаркет, наповнюючи свої корзини продуктами, розв’язуючи різні задачі, вирази, головоломки і логічні завдання. Детальніше


Чудовий подарунок!
Учителі початкових класів Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва Бук Г.Б., Жміковська О.Ю., Венгрин І.М., Качмар Б.Б. разом із батьками для учнів 1-4 класів зробили чудовий подарунок напередодні свята Миколая – поїздку в Перший український театр для дітей та юнацтва у м. Львові на виставу «Стежечка Святого Миколая». Приємно бачити дітей щасливими, а саме такими вони і були після вистави!


Вітаємо!

Педагогічний та учнівський колективи Верблянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» вітають всіх зі святом Святого Миколая. Нехай Чодотворець всім дарує здоров’я міцне, миру, любов, милосердя.
Cвяткова подорож «У пошуках святого Миколая»

18 грудня у Верблянському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» під керівництвом вчителя 3 класу Г. Пісоцькою відбулася святкова подорож «У пошуках святого Миколая». Глядачі подорожували різними країнами у пошуках Чудотворця. Усі мали можливість побачити японський танець з віялами, танець американських Санта-Клаусів, іспанський танець. Детальніше


Бал для Святого Миколая!

Чудовий бал для Святого Миколая відбувся у Кам’янобрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва за участю учнів 1-2 класів, організаторами якого були учителі початкових класів Бук Г.Б., Жміковська О.Ю. та учитель музики Милян М. М. З помахом чарівної палички відбувалась дійство: у святкових костюмах кружляли пари, велись хороводи, лунали пісні. Гості на балу знайомились та спілкувались. Детальніше


Святий Миколай завітав до завадівських школярів

19 грудня 2018 року було шумно та гамірно у передноворічній світлиці, адже до слухняних діток Завадівської ЗОШ I-III ступенів завітав Святий Миколай, покровитель усіх діток. Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі. Детальніше


18 грудня до Староярської ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці завітав найбажаніший гість дітвори - святий Миколай зі своїми помічниками-ангелятами. Діти старанно декламували вірші, співали пісні і розказували, якими чемними були увесь рік. А святий Миколай щиро роздавав усім подаруночки.Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. З нетерпінням на нього чекали діти у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина. Саме в переддень свята до дітей завітав Святий Миколай. За традицією він прийшов з подарунками. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися. У залі лунали чудові пісні про Миколая та веселий сміх щасливих дітей. Детальніше


У Ясниський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст ім Памви Беринди - ДНЗ" завітав Св. МИКОЛАЙ разом зі своїми помічниками янголятами. Усім побажав злагоди, взаєморозуміння та миру.


«Миколайчик іде, подарунки несе»

17 грудня 2018 до Любинської ЗОШ І-ІІІ ст. завітало свято Миколая. Це одне з найулюбленіших дітьми свят. В цей день, за легендою, святий Миколай сходить з небес на землю, щоб нагородити дітей подарунками за їх добрі справи. Свято Миколая додало всім не тільки святкового настрою, а й збагатило дітей знаннями щодо народних традицій і звичаїв. Детальніше


10 грудня в Глиницькому НВК пройшла виставка новорічних виробів, де учні НВК розкрили свої творчі здібності у створенні новорічних сувенірів. Дитячі поробки, зроблені власноруч, подарували всім гарний святковий настрій та приємні враження. Кращі роботи будуть представлені на районній виставці.14 грудня між учнями 2 та 3 класів Староярської ЗОШ І – ІІ ст. імені Героя України Романа Варениці відбулася вікторина «Країна дружби», яку провела практичний психолог В. Базюк. Під час заняття учні з’ясували, що таке дружба і що означає поняття «дружити», розповідали про своїх друзів та як вони проводять вільний час. Працюючи в командах, учні створили правила справжньої дружби у формі «квітки дружби». Детальніше


В рамках Всеукраїнського тижня права з 10 по 14 грудня 2018 року у Прилбицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького проходив Тиждень правових знань. Практичним психологом Шеремет М.М. та соціальним педагогом Юрас З.М. було проведено ряд заходів, метою яких було ознайомити дітей із власними правами, з Конвенцією ООН про права дитини; розвивати впевненість у власному майбутньому, вчитись розпізнавати ситуації, де порушуються права дітей. Детальніше


У Віжомлянському НВК відбулося засідання методичної комісії вчителів 5-11 класів. Проаналізовано роботу класних керівників за І семестр 2018/2019 навчального року. Класним керівником 6 класу Ковалик О.М. проведено відкриту виховну годину «Вмій дружбою дорожити».
Сюмак Василь Іванович
виконавець поезій, громадський діяч, волонтер

13 грудня у Верблянському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» пройшла зустріч учнів 8-9 класів із громадським діячем, виконавцем патріотичної поезії, волонтером Сюмаком Василем Івановичем. Василь Іванович читав для учнів поезію на патріотичну тематику, розповідав про героїв АТО, ділився враженнями про волонтерські поїздки у зону АТО.
14 грудня 2018 року

У Віжомлянському НВК відбулася відкрита виховна година у 4 класі на тему: «Добро починається з тебе». Цікаву і змістовну виховну справу підготувала класний керівник Горковчук Н.М.
«Зима іде свята веде» - так кажуть у народі. І дійсно, ця пора багата на веселі та цікаві події, адже напередодні Нового року вся малеча чекає на прикрашену ялинку та подарунки.12.12.2018 року бібліотекар Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби, сільський бібліотекар Блашко Н. І. та завідувач Народного дому Якимець Ю. В. провели з учнями 4 класу майстер – клас «Різдвяна іграшка». Діти із задоволенням виготовляли новорічні прикраси.


«Вишиванка моя вишиванка». Під такою назвою пройшло свято у 4 класі Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Халус Г.Є. Вишита сорочка, вишитий рушник вже давно стали оберегами, символами українців. Діти цікаво розповідали про візерунки орнаментів, їх значення. Різнобарвність української вишивки можна було побачити у танці з рушниками.З метою відродження національних традицій та звичаїв, виховання молоді в національно-патріотичному дусі з 7 по 10 грудня 2018 року у Коханівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася новорічно-різдвяна виставка. Роботи учнів відзначались майстерністю та оригінальністю, а у школі в ці дні панувало відчуття свята.
03-07 грудня 2018 року в Коханівській ЗОШ І-ІІ ступенів вже традиційно відбувся благодійний ярмарок-розпродаж кулінарних виробів «Добро починається з Тебе», організований лідерами учнівського самоврядування. Кожен клас креативно оформив свій стіл із різноманітними смаколиками. Школярі демонстрували свої організаторські здібності, проявляли почуття милосердя та колективізму.
Із щирими словами привітань, подяки, власноруч виготовленими подарунками і солодощами четвертокласники Глиницького НВК разом зі своїм керівником Кулинич Г.С. відвідали учасників АТО, щоб привітати їх з Днем ЗСУ. Позитивні емоції, радість залишились в усіх після зустрічі.
Із щирими словами привітань, подяки, власноруч виготовленими подарунками і солодощами четвертокласники Глиницького НВК разом зі своїм керівником Кулинич Г.С. відвідали учасників АТО, щоб привітати їх з Днем ЗСУ. Позитивні емоції, радість залишились в усіх після зустрічі.
04 грудня 2018 у Рясне-Руському НВК відбувся благодійний ярмарок «Солодкий Миколай». Традиційний захід став певним символом доброти та згуртованості. І цього року завдяки батькам, учням, вчителям, адміністрації школи, громаді села Рясне-Руське і Підрясне, церковній парафії, депутатам і селищній раді було зібрано 33 619 грн та 100 доларів. Крім цього було зібрано велику кількість памперсів, дитячих засобів гігієни, шкарпеток, дитячого харчування, канцтоварів, іграшок на суму 8000грн. Детальніше


Крок до мрії Назарія із міста Яворова

Немає більшої біди, ніж хвороба дитини. Приходить неочікувано, руйнує всі плани, забирає спокій й надії на майбутнє. Непрохано постукала біда у двері сім’ї Волошин, де зростав жвавий веселий хлопчик Назарій із міста Яворова. Зараз дитина знаходиться на лікуванні. Батьки звернулись за допомогою до близьких і знайомих. Детальніше


7 грудня 2018 року учнівський та учительський колектив Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна знову провів благодійну акцію «Різдвяне диво для Юлічки Ірзи». Напередодні учні 5, 8 та 9 класу спільно з батьками напекли пиріжки, кекси, торти та різні смаколики і реалізували їх у школі. Під час благодійного ярмарку у школі зібрано 10100 гривень. Гроші передано сім’ї Юлічки, яка зараз перебуває в Італії на лікуванні! Детальніше


6 грудня в Черчицькому НВК відзначали День Збройних Сил України. До уваги дітей була представлена конкурсна програма «Зростаємо Мужніми» за участю хлопців 4-5 класів. Хлопці продемонстрували свою спритність, хоробрість, кмітливість, із захопленням приймали участь в різних конкурсах. Переможці були нагороджені грамотами.
05 грудня 2018 року у Любинській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся конкурс «Господарочка» Виховний захід підготувала класний керівник Саракула С.Я. з учнями 5 класу. З метою ознайомлення гостей свята з традиційними українськими стравами, секретами господинь. До заходу були залучені всі учні і батьки класу. Присутні мали змогу поринути у світ традицій і звичаїв української культури. Виявилось, що школярі добре знають прислів'я і приказки, присвячені культурі харчування, правилам прийому гостей. Детальніше


3 грудня у Вороцівському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" соціальним педагогом Іванишин Тетяною було проведено урок доброти "Стань гравцем свого життя", приурочений до Дня захисту людей з особливими потребами. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки 3 грудня, а й протягом усього року. Детальніше


1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Головна мета – звернути увагу суспільства на проблему ВІЛ / СНІДу, підвищити поінформованість людей, а також продемонструвати солідарність на шляху до подолання пандемії. Завдяки інформаційним кампаніям з профілактики ВІЛ / СНІДу та новітнім розробкам в області терапії, епідемія СНІДу у світі в цілому сповільнилася. Натомість Україна все ще залишається лідером у Європі. Детальніше


29 листопада 2018 року за сприяння відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації, учні 6-9 кл. та класні керівники Бутка Л. Ф., Баглай Я. М., Кріль О. С., Кузьмич М.М. Дацьківської ЗОШ І ІІ ступенів здійснили екскурсійну подорож до міста Львова. Великі враження отримали від побаченого краєвиду Львова з Високого Замку. Незабутніми моментами поїздки стала прогулянка центральними вулицями міста і, звісно ж, відвідування музеїв «Арсенал», «Визвольної боротьби»


Новий рік - це найкраще, найулюбленіше і найочікуваніше свято в році. Дорослі, як маленькі діти, чекають подарунків і мріють швидше нарядити ялину-красуню. 28 листопада 2018 року у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби керівник гуртка Якимець Н.М. для вчителів школи провела майстер-клас на тему: «Виготовлення ялинкової прикраси з бісеру». Виготовляючи ялинкову прикрасу, вчителі проявили свою фантазію та отримали від цього процесу неймовірне задоволення, тому що найцінніша та прикраса, яка зроблена своїми руками.


Інтелектуальна історична гра «Українська революція»

29 листопада 2018 року у Кам’янобрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва учителем історії Караїмом Б.А. з учнями 10 класу було проведено інтелектуальну гру «Українська революція» ( 100 років боротьби). Десятикласники активно відповідали на поставлені учителем питання та складали пазл - карту України.


Нарада директорів закладів загальної середньої,
дошкільної та позашкільної освіти

29 листопада 2018 року в опорному закладі «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка» відбулася нарада директорів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти. Інформацію про зміни у проведенні ЗНО у 2019 році, про типові помилки, які допускаються під час реєстрації даних. Детальніше


29.11.18р. у Верблянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» завітав мобільний 3D театр з інтерактивними окулярами.Щасливі ми, що народилися на чудовій, багатій землі - на нашій славній Україні. "Усе моє, все зветься Україна" - саме із такою назвою учні 6 класу разом з класним керівником Іванишин Т.М. провели 27 листопада літературно-музичну композицію у Вороцівському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ". Україна горда від того, що зуміла виховати людей, здатних об'єднатися на Майдані, здобути волю, вибороти справедливість. Детальніше


28.11.18 р. учні 6-11 класів Верблянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» мали змогу спілкуватись з головою комісії з питань екології Львівської Архієпархії УГКЦ о. Миколою Пришляком. Вихованці дізнались про прилади та предмети, які можна використовувати у повсякденному житті для покращення екологічної ситуації, збереження природних записів, які дарує нам Бог.27 листопада 2018 року учнівський та учительський колектив Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна доєднався до благодійної акції «Різдвяне диво для Юлічки Ірзи», яка триватиме до 19 грудня 2018 року. Напередодні учні 6 та 7 класу спільно з батьками напекли пиріжки, кекси, торти та різні смаколики, а 27 листопада продавали їх у школі. У перший день акції під час благодійного ярмарка у школі зібрано 7060 гривень. Гроші вже передано бабусі Юлічки. Детальніше


У Прилбицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького завітав із чудовим концертом Академічний інструментальний ансамбль «Високий замок» Львівської філармонії (художній керівник Андрій Яцків). Учні школи та педагогічний колектив із захопленням слухали твори різних епох та стилів у їхньому автентичному виконанні. Найбільше вразила слухачів солістка Ольга Фенюк, яка зачарувала своїм співом. Детальніше


16, 19, 20 та 26 листопада у Староярській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Романа Варениці відбулася благодійна ярмарка "Добро врятує світ". Усі зібрані кошти будуть передані на лікування важкохворої Юлії Ірзи. Щиро дякуємо учням та батькам за їхні чуйні серця та небайдужіть до чужої біди.
Незвичайне свято відбулося у Глиницькому НВК  26 листопада- свято "День народження 1 класу" під керівництвом класовода Дудяк М.В. Діти розказували вірші, смішні пригоди зі шкільного життя, співали пісні, танцювали. Із приємним  сюрпризом до них на свято завітали учні 5 класу у вигляді улюблених героїв. Але на цьому несподіванки не завершились. Батьки першокласників  також взяли активну участь у цьому святі. Детальніше


23 листопада 2018 року

У Верблянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» класні керівники 1-11 класів та вихователь ДНЗ провели урок пам’яті жертв Голодомору.

23 листопада 2018 року

У Верблянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбувся загальношкільний захід «Ми пам’ятаємо, ми сильні», який завершився хвилиною мовчання та акціями «Запали свічку пам’яті» та «Незабудки пам’яті».
23 листопада 2018 року

У Верблянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» у бібліотеці організована літературна викладка «Свіча Голодомору, ніколи не згасне», а також шкільним бібліотекарем була проведена бесіда з даної тематики для учнів 8-9 класів.
"Україна пам'ятає, світ визнає" Вечір-реквієм до 85-х роковин голодомору в опорному закладі "Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім.Т.Шевченка". Підготувала учитель української мови та літератури Оліярник О.М. разом з учнями 8-А та 5-х класів
Урочиста лінійка-реквієм «У пам’яті про скорботний тридцять третій». Саме під таким гаслом у Наконечнянській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулось ушанування жертв Голодомору в Україні 32-33-х років ХХ століття. Літературно-музичну композицію підготували учні 6 класу (класний керівник Оксана Кодан).З особливим душевним трепетом лунали з дитячих вуст вірші про ті страшні дні нашої. Вірш Івана Пазина «Голодомор» прочитала учениця 11 класу Дроф’як Андріана. Світло від поминальної свічки зігрівало наших дітей та учителів, спонукало завжди пам’ятати про трагічні сторінки нашої історії, які примушують стискатися людські серця.


23 листопада до Дня пам’яті жертв Голодомору у Наконечнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходила акція «Незабудки пам’яті». Такі заходи у нашій школі відбуваються не вперше, але щоразу викликають одні і ті ж відчуття – жаль, смуток і біль втрати. Під час акції учні кожного класу незабудками помічають певну територію України на символічній карті.23 листопада 2018 року у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору класними керівниками були проведені уроки пам’яті: «Ми пам’ятаємо» 1-4 кл.; «Жнива скорботи» 6-7 кл.; «Людської пам'яті мости…» 8-9 кл.. Підсумком стала відкрита тематична загальношкільна лінійка «Сльози Божої Матері» (5 кл.). Заходи були спрямовані на донесення до школярів масштабів жорстокості. Детальніше


23 листопада 2018 року у Порічанському НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів -ДНЗ» було проведено  виховний захід «Україна пам’ятає! Світ визнає» приурочений пам’яті жертв Голодомору 1923-1933 років під керівництвом  Шурко Д.М. До заходу були залучені учні 4,6,9 класів. Учні навели історичні факти, які призвели до штучного голоду в Україні. На першому уроці класними керівниками 1-9 класів було проведено урок пам’яті. Для усіх присутніх на заході було організовано перегляд  кінофільмів про Голодомор 1932-1933 років в Україні. Усіх загиблих вшанували молитвою, хвилиною мовчання та запаленням свічей.


У духовному і політичному житті кожного народу є події й роки, які назавжди входять в його історію, свідомість, визначають характер буття, місце і роль у світових цивілізаційних процесах. Так склалося, що ми, звертаючи свій погляд на історію, знаходимо там переважно сумні події. Сьогодні учні Добростанської ЗОШ І-ІІ ст. доторкнулись до ще однієї сторінки сумної історії нашого народу – Голодомору 1932-1933 рр. Кожен учень нашої школи підготував незабудку пам’яті за загиблими жертвами. Детальніше


23 листопада 2018р. учні та вчителі Черчицького НВК «ЗОШ І-ІІст. – ДНЗ» вшанували пам'ятні дні політичних та суспільних змін  в Україні «Революцію гідності». В  усіх класах були проведені тематичні виховні години. Діти слухали майданівські пісні, вірші поетів  У. Дубініної , Л.Горової, І. Старенького, Л. Удовенко. Учні  усвідомили прагнення волелюбного  українського народу  до свободи і гідності, переглянувши фільм «Майдан».


Голодомор:  йдеться  про  життя  мільйонів… Про  це  не можна забувати. Про трагедію в історії людства говорилось  23 листопада 2018 року на годинах  пам’яті  у 1-11 класах у  Кам’янобрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра  Андрусіва, запалювали  свічки  в  знак  невинно убієнних у 1932-1933 роках…
Якийсь  художник  у  голодні  роки зробити  небо  взявся  за  харчі. Л. Костенко.


23 листопада 2018 року  з метою гідного вшанування пам’яті загиблих від Голодомору, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, поглиблення знань про Голодомор як геноцид українського народу, виховування почуття стурбованості долею невинних жертв тоталітарного режиму в  Грушівській ЗОШ І-ІІ ст. проведені наступні заходи: – уроки пам'яті «Голодомор. Україна пам‘ятає» ; – виховний захід «Жахливий голодомор нестерпна рана нації»; – акція «Засвіти свічку».


22 листопада 2018 року

У Верблянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбувся захід присвячений п'ятій річниці Революції Гідності.


До Всесвітнього дня прав дитини, яке відзначають 20 листопада в усьому світі,  класним керівником Грабовською Л.Л. Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» імені Петра Василихи з учнями 4 класу була проведена година спілкування “Дитяча праця і права дітей”. Діти ознайомились із законодавством України про працю неповнолітніх, дізнались багато про права дитини, занурились у світ професій. За допомогою вправ, ігор знайомились з правилами трудової поведінки. Детальніше


20 листопада в Смолинському НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ» відбулося свято «Ходить осінь по землі» під керівництвом вчителів Маліновської О.В, Гедз Л.В. та учнів 2 та 3 класів. На святі прозвучали пісні, вірші, інсценізації, українські народні ігри.

20 листопада 2018 року у Вороблячинській ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби вчитель Дудяк І.І. провела з учнями 2 класу свято «Осінь – чарівниця». Діти декламували вірші, співали пісні, танцювали, оспівуючи красу чарівної пори року – осені. Гості свята з радістю взяли участь у цікавих конкурсах. Усі присутні побували на веселому ярмарку, смакували щедрими дарами осені.У Ясниському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст ім Памви Беринди - ДНЗ" відбулась урочиста лінійка присвячена дню Гідності та Свободи. Учні виконали патріотичний флешмоб, разом з усіма присутніми вшанували героїв хвилиною мовчання та заспівали гімн України.

Учні Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ відвідали міжшкільний навчальний комбінат у м. Новояворівську. Викладачі та методист Зоя Миколаївна зустріли нас дуже привітно. Школярі відвідали всі навчальні кабінети та лабораторії навчального закладу. Дівчатам найбільше сподобалися швейна майстерня та лабораторія кухарів. Хлопцям – все, що пов’язано з автомобілями.Україна – це територія гідності та свободи. Такими нас зробила не одна а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи і революція 2013 року – Революція Гідності. 21 листопада – День Гідності та Свободи відзначили учні та вчителі Добростанської ЗОШ І-ІІ ст. Учні 5-7 класів розповіли як розпочиналася революція на Майдані, а згодом – неоголошена війна. Детальніше


20 листопада в Нагачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся виховний захід присвячений 5-ій річниці Революції Гідності. Учні 7-их класів згадали трагічні сторінки історії України,вшанували тих, хто віддав своє життя за волю і незалежність Батьківщини. Висловили надію на світле і щасливе майбуття України.

17 листопада учні, вчителі й батьки здійснили поїздку в паломницький центр на парафії у м. Бориславі. Стараннями пароха отця Романа та його сина Павла в храмі св. Анни встановлено мощі святих. Після цікавої розповіді молились молитви на оздоровлення. Далі вирушили на екскурсію у м. Дрогобич, яка розпочалася з Катедрального Собору Пресвятої Трійці, піднімались на Ратушу. Детальніше


Тиждень англійської мови у Ясниському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст ім Памви Беринди - ДНЗ". Білий тиждень учні показували свої знання з англійської мови та дізнавались нової інформації. 1 клас брав участь у інтерактивній грі "Ми знаємо кольори", охоче працювали з лепбуком та переглянули відео на англійській мові "Кольори довкола нас". 2 клас взяв участь у конкурсі малюнків на тему "Моя улюблена буква". Учні 8 класу продемонстрували школярам 4 класу роботу лінгвістичної команди "Quick English". Детальніше


З 9 по 16 листопада у Глиницькому НВК проходив тиждень української мови та літератури, присвячений Дню писемності та мови. Упродовж цього часу відбулися найрізноманітніші заходи: Урочиста лінійка до Дня писемності та мови, флешмоб на краще читання віршів про мову (вчитель Федик І.С.), мовне дефіле (6кл., вчитель Козак О.М.), мовознавчий турнір „Рідна мова чиста , як сльоза” (4 кл., вчитель Кулинич Г.С.), вікторина "Мова -наш скарб" (2кл., вчитель Волошин Н.В.). Детальніше


16 листопада 2018р.

В актовому залі Бірківського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка відбулася прем’єра в раках тематичного тижня «Театр». Юні таланти ( учні 1-А, 1-Б) з своїми класними керівниками Гаврушко Н.Р. та Ковпак Х. І. показали майстер клас лялькового театру. Вони ще зовсім маленькі, а вже є чого у них повчитися. Талант захований у нас, тому дякуємо тим людям які можуть його розгледіти. Детальніше


13 листопада 2018р.

4 А клас Бірківського НВК « ЗОШ І-ІІІ смт. – ДНЗ» ім. Тараса Шевченка побували в гостях у Брюховицькій дитячій бібліотеці. Учні познайомилися з творчістю молодого таланту Тараса Микитчака. Тішить, що у декого появилася нова книжка. І є бажання прочитати.
15 листопада 2018р.

У Яворівській гімназії ім. Осипа Маковея відбувся синхронний квест з питань протидії торгівлі людьми з учнями Яворівської ЗОШ I- III ступенів №2 на тему «Я за безпечну подорож». Гімназисти 10 класів, долаючи маршрут, мали можливість відтворити свої знання з питань протидії торгівлі людьми.В міжнародний День толерантності 16 листопада 2018 р. в Черчицькому НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» відбувся тренінг з учнями 5-6 класів н тему «Толерантність врятує світ». Діти навчились пояснювати поняття «толерантність», розповідали про значення толерантності в житті людини та в демократичному суспільстві, засвоїли звички толерантної поведінки. Учні розвивали фантазію, експресивні способи самовираження. Тренінг закінчив флеш – моб «Ми – різні Ми – рівні».


12 листопада 2018р.

У Бірківському НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» ім. Т. Шевченка відбувся виховний захід «Мова наша – серце наше». Метою виховного заходу було показати красу і багатство рідної мови, розвивати мовлення учнів, вміння спостерігати, виховувати любов до рідного слова, до рідної землі, до свого народу. У підготовці до свята брали учать: шкільний бібліотекар – Ридик Н.О., вчитель укр. мови та літ. – Смага О.П., педагог- організатор – Борис О. М. Детальніше


13 листопада 2018р.

Відбулась цікава зустріч учнів 8-9 класів Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» з працівниками Яворівського центру зайнятості. Школярі ознайомились з професіями, які є актуальними на ринку праці у Яворівському районі.
09 листопада 2018р.

Щороку 9 листопада Україна відзначає чудове свято – День української писемності та мови. Тому учні та вчителі Смолинського НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ» долучилися до написання радіодиктанту національної єдності.
09 листопада 2018р.

У 9 класі Вороблячинської ЗОШ І – ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби (кл. керівник Круглій М. М.) було проведено свято «Пісня – душа народу». Мовою пісні школярі гортали сторінки історії України. Запрошені на свято матері співали колискові, розповідали про вплив пісні на дитину, а прабабуся заспівала стародавні обрядові пісні нашого села. Дев’ятикласники майстерно виконували народні і сучасні пісні. Детальніше


Патріотичне виховання, духовне виховання, родинне виховання... та не останнє місце у вихованні дітей займає статеве виховання. 13.11. 2018 р. у Наконечнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч учнів 10-11 класів з тренерами із статевого виховання та репродуктивного здоров'я Ігорем Хім'яком та Зоряною Слівінською. Пані Зоряна вела заняття з дівчатами, а пан Ігор з хлопцями. Зустріч відбулася за сприяння "Центру Родини" при церкві Христового Воскресіння. Організувала зустріч вчитель біології Квас Г. Р. Дякуємо тренерам за такі цікаві, відверті, змістовні заняття.


01 листопада у Дубровицькій ЗОШ І-ІІ ст. відбулись урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки та вшанування пам’яті героїв Галицької української армії та 100-річчя утворення ЗУНР. Директор школи Манівська А. Т. та голова учнівського самоврядування Пурська М. відкрили меморіальну дошку, після чого усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв. Квіти були покладені на могилу Борцям за волю України. Детальніше


4-6.11.2018р. у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина були проведені заходи з нагоди 100-річчя проголошення Західноукраїнської Народної Республіки: виховні години у 5-8 кл. на тему: «ЗУНР — феномен національного державотворення»(класні керівники), історико-патріотична година у 9 кл. «ЗУНР – втілення ідей самостійності й соборності» (вчитель історії Коновал І.В.); випуск стіннівки, присвяченої 100-річчю проголошення ЗУНР(члени гуртка «Історичне краєзнавство»). Детальніше


З 05.11 по 09.11.2018р. у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина проходив тиждень української мови та літератури. Протягом тижня було проведено заходи: конкурс читців декламаторів «Слова - це крила ластівки»; конкурс стіннівок на тему: «В скарбниці мови – доля України»; вікторина «Україна… одному тільки слові…»; Детальніше9 листопада – День української писемності та мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням. Віддали шану мові і ми, вчителі та учні Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів. З цією метою був проведений усний журнал «Кращої, ніж рідна, мови не буває». Детальніше


З 5 по 9 листопада у Вороблячинській ЗОШ І – ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби тривав тиждень української мови та літератури, присвячений Дню української писемності та мови – святу, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Найрізноманітніші заходи до Дня писемності тривали впродовж тижня. Це: конкурс асоціацій «Наша мова», розгадування кросвордів, лінгвістично – мовознавчі перерви, конкурс малюнків «У світі казки», написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, акція «Одягни вишиванку». Детальніше


12 листопада 2018 року

Діти Верблянського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" із задоволенням дивились виставу "Троє поросят і сірий вовк" Рівненського міні-театру " Планета ляльок"


7 листопада 2018 року у Прилбицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького відбулася лінійка «ЗУНР – провісниця української держави», яка присвячена 100 – річчю утворення ЗУНР. Її підготувала та провела педагог – організатор Цімко З.І. До заходу були залучені учні 8 – 9 класів. Школярі у віршах згадували події тих далеких, але важливих сторінок історії нашого народу. А також переглянули документальний фільм «Проголошення ЗУНР». Детальніше


Мандрівка Львовом

9 листопада учні Глиницького НВК разом з вчителями Міщишин О.А. та Ковалик Н.С. здійснили поїздку у Львів. Маршрут подорожі пролягав княжим і середньовічним Львовом.Діти відвідали багато цікавих місць:Дім легенд, музей "Арсенал", побували в Успенському соборі.Пройшлися старими кварталами міста, де, здавалося б ще недавно перегукувалися між собою. Детальніше


Посвята у читачі

У Глиницькому НВК «ЗОШ I-III ст.- ДНЗ» вчителем Волошин Н.В. та бібліотекарем Криворучко Т.Я. було проведено свято для другокласників «Посвята в читачі». Під час заходу діти розгадували загадки, інсценізували уривки з казок, розказували вірші та співали пісні про книгу. Також на святі були присутні Королева Бібліотеки та Книга, які нагадали про правила поведінки в бібліотеці та як треба берегти книги. Наприкінці заходу кожен другокласник отримав пам'ятку почесного читача.


9 листопада 2018 року

У Дрогомишлянському “НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” імені П. Василихи відбулося свято “Веселий ярмарок”, яке підготувала педагог-організатор Вус І.І. Святковий народний одяг учнів, пісні, танці, розваги та жарти у виконанні школярів створили атмосферу чудового, яскравого та колоритного народного дійства. Також був проведений конкурс-виставка “Осінній вернісаж”, де кожен клас виготовив композиції з природніх матеріалів на осінню тематику. Детальніше


У Дацьківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято до Дня писемності та мови "Кожному миле його слово рідне". Ведучі заходу розповіли про історію писемності і мови. Звучали пісні, вірші, вислови про рідну мову. Зворушливо звучить монолог Мови та "Молитва абеткова". Свято підготувала вчитель української мови М.Пунда. Вчителі Я.Баглай, Г.Манько, М.Пунда провели змістовні тематичні уроки, квести про чарівну таємничість мови. Детальніше


У Дрогомишлянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» імені Петра Василихи до Дня української писемності та мови, учні провели загальношкільний лінгвістичний арт-моб «Плекаймо мову!» (пед.організатор Жулинець Г.В). Вихованці школи поширювали крилаті вислови про рідну мову відомих українських письменників, громадських та культурних діячів, видатних історичних постатей. Цим учні хотіли продемонструвати, що варто дбати про чистоту та красу рідної мови, пам’ятати про її вишуканість, гармонійність та милозвучність. Детальніше


9 листопада 2018 року

У Верблянському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» учні шостого класу разом із вчителем української мови та літератури М. Боровою провели цікавий і пізнавальний урок. Школярі презентували свої ілюстрації, твори-мініатюри, а також цитували слова великих письменників: Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Ліни Костенко про наш найцінніший і найсолодший скарб - мову!


9 листопада 2018 року

У Верблянському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» вчителем української мови та літератури І. Коваль було проведено виховну годину у 5 класі до Дня писемності та мови "Мова-духовний скарб".9 листопада 2018 року учні та вчителі-словесники Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна урочисто відзначили День української писемності та мови. Спочатку усі долучилися до написання ХVІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, а потім завітали в актовий зал школи, куди усіх закликали учні 5 класу. Вони під керівництвом Лесі Романик провели виховний захід «Квітни, мово наша рідна!» Під час виступу учні декламували вірші та співали пісні про рідну мову. Детальніше


9 листопада, в рамках святкування Дня української писемності та мови, учні Старицької ЗОШ І — ІІІ ступенів долучилися до написання XVIII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Любімо, бережімо та шануймо рідну мову!

9 листопада, в рамках святкування Дня української писемності та мови, учні Старицької ЗОШ І — ІІІ ступенів долучилися до написання XVIII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Любімо, бережімо та шануймо рідну мову!

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Сьогодні, 09 листопада, в День української писемності та мови, учні Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ» разом з учителями-словесниками долучилися до акції та написали вісімнадцятий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Українське радіо започаткувало таку акцію ще у 2000-му році. Відтоді щороку учні нашої школи беруть участь у написанні диктанту. Детальніше


9 листопада - День української писемності і мови

9 листопада в Глиницькому НВК відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню писемності та мови. Ведучі дійства розповіли про історію свята, а баба Палажка і баба Параска навчали всіх присутніх говорити літературною українською мовою.А також діти переглянули відеоролик "Шлях до письма". Учні 5-11класів долучилися до написання 18- радіодиктанту Єдності.


Сьогодні, у День української писемності, учні й вчителі-філологи Вороцівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" повправлялись у грамотності й приєдналися до національного флеш-мобу - 18-ого радіодиктанту національної єдності.

День писемності у Калинівській ЗОШ І-ІІст.

09 листопада 2018 року у Калинівській ЗОШІ-ІІступенів відбулося свято до Дня писемності та мови "Квітни, мово наша рідна!" У святі взяли участь учні 6-8 класів, у виконанні яких звучали вірші та пісні про рідну мову. Вчитель української мови Н. Козак розповіла усім про скорботний календар рідної мови. Учні 7 класу М.Козак і Т Сеник у сценці "Рідна мово" розповіли про те, що свою мову треба любити і добре знати. Свято підготували педагог-організатор Л.Федик та вчитель української мови Н. Козак.


9 листопада 2018 року

Всі бажаючі учні Верблянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» взяли участь у написанні радіодиктанту.


9 листопада 2018 року у День української писемності та мови учні Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли активну участь у написанні XVIII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.


День української писемності та мови: важливо усвідомлювати себе у рідному слові

9 листопада 2018 року у Кам’янобрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва відзначено День української писемності та мови. Щиро і правдиво злітали з дитячих вуст слова про Нестора Літописця, про рідну мову, її значення для кожної людини. Цитували вислови знаменитих людей. Звучали пісні про рідну мову. Захід мав виховне значення.


9 листопада - День української писемності та мови

У Ясниському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст ім Памви Беринди - ДНЗ" відбувся тематичний виховний захід. Учні школи обговорили, яка прекрасна й милозвучна наша мова; взяли участь у вікторині знавців рідної мови, де пригадали частини мови; переглянули відеоролик і дізнались чому саме 9-го дистопада українці святкують День писемності та мови; заспівали пісні "Мова єднання" та "Українська мова", а також розіграли гумореску Павла Глазового "Кухлик".


9 листопада 2018 року у Коханівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено урочисту лінійку «Лунай велично наше слово», приурочену Дню української писемності та мови. Ведучі святкового заходу розповіли про історію нашої писемності та мови. Семикласники, декламуючи поезії, довели, що сила слова безмежна, якщо воно виважене, живе й іскристе. Клас сяяв не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, яскравими висловами про мову. Звучали патріотичні пісні. Учні 7-9 класів також долучилися до написання радіо диктанту.


Відвідування театру

Класні керівники 7 і 8 класів Ясниського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст ім Памви Беринди - ДНЗ" разом з учнями відвідали театр ім. Марії Заньковецької і переглянули виставу “Павлинка„.

8 листопада 2018 року

В Глиницькому НВК відбулася мистецька акція на масове виконання маршу Січового Стрілецтва "Ой у лузі червона калина" та урочиста лінійка присвячена ЗУНР "За честь і славу душу й серце покладем".Заходи підготувала вчитель історії Міщишин О.А.З 1 по 31 жовтня 2018 року в Чернилявській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Бібліотекар школи Кириленко Л.М. упродовж місяця провела ряд цікавих заходів присвячених 100-річчю від дня народження В.О. Сумлинського. Зокрема, у школі було проведено:
- книжкову виставка "Я розповім вам казку" (за творами В.Сухомлинського); Детальніше


З 1 по 31 жовтня в Середкевицькому НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ» проходив місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського). У цей період шкільний бібліотекар Баліцька Л.В. провела такі заходи: 1. Вікторина серед учнів сьомого класу на краще знання творчості Василя Сухомлинського. У змаганнях взяло участь дві команди семикласників. Конкурсна програма викликала в учасників вікторини цікавість та захоплення. Детальніше


«Осінь золота до нас прийшла»

25 жовтня 2018 року у Завадівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося свято на тему: «Осінь золота до нас прийшла», яке підготували учні 2 класу зі своїм учителем Н.Я. Кривоноговою. У святковому залі особлива атмосфера. Другокласники у костюмах овочів, фруктів, звіряток чекають прихід осені. Ось я, за сосною Ось і я листя в’януть Осінь я … За мною Йдуть густі тумани. Детальніше


Ділимось про побачене: до 100-річчя ЗУНРУ 1 листопада у Львові відкрито пам’ятник героям ЗУНРУ та УГА.

4 листопада для школярів 5 та 8 класів Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва організовано екскурсію у м. Львів. Діти побували біля пам’ятника героям Західноукраїнської Народної Республіки та Української Галицької Армії, який відкрито 1 листопада 2018 року, та пам’ятника Степану Бандері. Детальніше


В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек протягом жовтня у Верблянському НВК проведено ряд заходів Книжкова виставка до 100- річчя від дня народження В.О. Сухомлинського «Вічний слід на землі», бесіда «Криниця – людської мудрості». Протягом місяця тривала виставка дитячих малюнків В. Сухомлинського.
2 листопада 2018 р. учні  6-8 класів Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ» відвідали Олеський та Підгорецький  замки  під керівництвом Слиш Т.Л. – вчителя географії, Карпи  Г. В.- вчителя історії, Титуси Н.Б. та  Круглій Н. В.- вчителів української мови та літератури. Метою екскурсії було ознайомлення з  історією та природою рідного краю, виховання у школярів любові, бережливого  ставлення до рідної землі, збереження її духовних та культурних пам’яток.


5 жовтня 2018 року у Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби з метою ознайомлення учнів школи з історичною подією, вагомим кроком до відновлення державності України, поглиблення знань про діяльність ЗУНР, виховання в школярів активної громадянської позиції, національної гордості, почуття відповідальності перед своєю державою була проведена літературно – музична композиція, присвячена 100-річчю утворення Західно – Української Народної Республіки. Детальніше


У Ясниському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди - ДНЗ" відбулись урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки та вшанували пам'ять героїв галицької української армії та 100-річчя утворення ЗУНР. Директор школи Карпусенко В. І. та голова учнівського самоврядування відкрили меморіальну дошку, після чого усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв. Ройові школи "Меч єдності" було надано право покласти квіти. Детальніше


Завдяки ініціативі родин Героїв Небесної Сотні, а особливо сестри загиблого в січні 2014 року Романа Сеника Лисак Лесі Федорівни, при фінансовій підтримці Яворівської райдержадміністрації та районного відділу освіти команда школярів 10 класу опорного закладу «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича» під керівництвом учителя історії та Захисту Вітчизни Живицького Сергія Володимировича отримала чудову нагоду під час осінніх канікул здійснити поїздку в столицю України – місто Київ. Детальніше


В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О. Cухомлинського) у Шклівській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені інтегровані уроки з інформатики у 4-х класах. Вчитель Прус Р.С. розповіла дітям про віртуальні бібліотеки, а бібліотекарі познайомили їх з життям і творчістю великого педагога. Детальніше


Встановленням та освяченням меморіальної дошки у с.Великополе вшанували пам'ять до сьогодні невідомих стрільців УГА, які загинули в боях за незалежність України. Вчителі, учні школи спільно з директором будинку «Просвіти» підготували захід, присвячений цій події. З історичною довідкою виступила вчитель історії Великопільського НВК Цепко О.І. Детальніше


Здійснити екскурс в історію ОУН-УПА, поринути в атмосферу українських визвольних змагань початку і середини ХХ століття, почерпнути цікаву інформацію про діяльність видатного Провідника Євгена Коновальця – було головною метою поїздки учнів 8-9 класів опорного закладу «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича» у супроводі педагогів. Привітно зустріла відвідувачів старший науковий співробітник музею Оксана Яцкович і гостинно запросила у родинну хату командира. Детальніше


01 листопада 2018 р. на будівлі Грушівської ЗОШ І-ІІ ступенів було відкрито меморіально-інформаційну таблицю «Відновлені імена героїв». Борцям за волю України. До 100- річниці ЗУНР. Урочисту лінійку проведено за участі голови сільської ради Семерака Володимира Степановича, начальника дільничих інспекторів прикордонної служби Грушів Радченка Юрія, настоятеля церкви святого Архистратиха Михаїла отця Романа Івасейка, сільського бібліотекаря Калитяк Надії Володимирівни. Детальніше


Щороку в цей день учні Добростанської ЗОШ І – ІІ ступенів разом із громадськістю села приходять до могили січових стрільців, щоб вшанувати пам'ять загиблих воїнів, віддаючи їм належну шану і подяку за визволення України. Відродження державності не прийшло з нічого. Настав тільки слушний час для його здійснення, а найсильнішою зброєю січових стрільців, як і наших сучасних захисників, була і є ідея волі рідної землі. Детальніше


30 жовтня учні 6 – 7 кл. Вороблячинської ЗОШ І – ІІ ступенів ім.Героя України В. Коцюби із вчителями Лигор Г.М., Бродою Н.В., Титусою М.В. відвідали дитячий розважальний центр «Дитяча Планета» у Львові. «Дитяча планета» – це величезна територія розваг для дітей. Тут є все для активного і комфортного відпочинку, тому кожен зміг знайти цікаве заняття для себе. Учні повернулись додому радісні та щасливі. Детальніше


Цікава екскурсія

29 жовтня 2018 року за сприяння відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації, учні 7-11кл. та вчителі (Різник В.П., Фірич А.В. та Карпа Л.В.) Середкевицького НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ» здійснили екскурсійну подорож до міста Львова. Незабутніми моментами поїздки стала прогулянка Стрийським парком, центральними вулицями міста і, звісно ж, відвідування музеїв. Детальніше


27-28 жовтня учні Вороблячинської ЗОШ І –ІІ ступенів ім.Героя України В.Коцюби разом з учителями здійснили екскурсію у Славськ Сколівського району. Учні піднялися на гору Маківка, де помолилися на місці поховання Січових Стрільців. Незабутні враження в учнів залишилися від поїздки на крісельній дорозі на гору Погор та гору Захара Беркута. Школярі повернулися із позитивними емоціями та бажанням відвідати інші мальовничі місця України. Детальніше


У Бірківському НВК «ЗОШ І- ІІІ ст.-ДНЗ» ім. Т. Шевченка з 1 по 26 жовтня 2018 року відбувся місячник присвячений видатному українському педагогу-гуманісту, письменнику В.О. Сухомлинському. У рамках цього місячника у школі були проведені такі заходи.
Бесіди «Дітям про Сухомлинського», «Як виховати творчого читача». Літературна подорож «Казковий світ В.О. Сухомлинського». Детальніше


У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек  "Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини" (до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського) у Воледобростанській ЗОШ  І –  ІІ ступенів бібліотекарем Чікель Г.І. були проведені такі заходи: книжкові виставки «Великий педагог - великий Добротворець»,  «Креативні ідеї для творчості»; літературна подорож «У світі казок та оповідань В.О.Сухомлинського»; конкурс малюнків "Кольорова феєрія";  конкурс казок "Юний казкар"; виставки творчих робіт дітей «Мої ручки можуть зробити класні штучки», «У світі орігамі».


В жовтні місяці Лозинського НВК»ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ» було проведено місячник бібліотекаря. За таким планом: 1. Екскурсія першокласників в шкільну і сільську бібліотеки, де учні ознайомилися із правилами користування бібліотекою та поводження з книгами. 2.Година спілкування і презентація В. Сухомлинського «Я хочу сказати своє слово …» (1-4- класи). 3. Виставка малюнків та дитячих робіт до теми «Я малюю казку».


У Наконечнянській ЗОШ І-ІІст. ім. Героя України Р. Сеника з 2 по 31 жовтня було проведено місячник бібліотек, присвячений 100-річчю від дня народження В. Сухомлинського. Упродовж місяця бібліотекарем М. Я. Ваник та учнівським колективом було проведено такі заходи:
• екскурсію у сільську бібліотеку та перегляд фільму з учнями 5-6 класів;
Детальніше


В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек протягом жовтня у Свидницькому НВК проведено ряд заходів. 1.Конкурс малюнків для учнів 2-6-х класів «Читаємо і малюємо». 2.Книжкова виставка і бесіда на тему «Серце, віддане дітям». Учні 6-7-х класів мали змогу ознайомитися і життям та творчістю Василя Сухомлинського. Діти також читали та цитували слова видатного педагога. Детальніше


26 жовтня учні та вчителі Дрогомишлянського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” ім. П. Василихи побували на екскурсії у м. Львові. Школярі побували у Музеї визвольної боротьби України, де ознайомилися з експозицією, що відображає найвизначніші події в історії визвольної боротьби України від кінця ХІХ століття й до проголошення незалежності у 1991 році. Також відвідали Львівський музей зброї «Арсенал». Детальніше


З 1 по 31 жовтня 2018 року у Прилбицькій ЗОШ І – ІІІ ст. імені Митрополита Андрея Шептицького проходив місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100 – річчя від дня народження В. Сухомлинського). За цей період було проведено багато цікавих заходів:
• Тиждень родинного читання «Я прочитаю тобі книжку». Діти читали батькам казки В. Сухомлинського.
• Протягом місяця тривала тематична виставка дитячого малюнка до оповідань та казок В.О. Сухомлинського «Малюю улюблену казку». Детальніше


У Мальчицькому НВК «ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ» пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек присвячений 100-річчю від дня народження В.Сухомлинського. Дишель С.О. було проведено ряд заходів. Зокрема урок доброти «Людина починається у добрі», віртуальна подорож за оповіданнями В.Сухомлинського «Творчість В.Сухомлинського – дітям», літературна подорож «Казковий світ В.Сухомлинського», виставка творчих робіт учнів «Карнавал яскравих барв».


27.10.2018 року о. Володимиром Левандівським, вчителями Вороблячинської ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби Дудяк І.І. та Кулішко Г.Я. була організована поїздка до Львова. Школярі відвідали Малу семінарію в смт. Рудно, Український Католицький Університет, Патріарший Дім, Львівську Духовну Семінарію Святого Духа. Дітей зустріли семінаристи, які познайомили їх із своїм життям, показали основні приміщення закладу, організували розважальну програму. Поїздка була повчальною і цікавою.


Жовтень у Яворівській гімназії пройшов під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини». Шкільний бібліотекар організувала книжкову виставку «В. О.Сухомлинський – педагог з серцем відданим дітям». 4 жовтня бібліотекар Наталія Шиманська спільно з учнями 1 – А класу та класним керівником Надією Данило провели літературну подорож «Казковий світ В. Сухомлинського». Школярі ознайомилися з біографією та творчістю казкаря, письменника, слухали казки та відгадували загадки. Детальніше


Під час всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини (до 100 річчя від дня народження В. Сухомлинського) у Дацьківській ЗОШ І-ІІ ступенів 24.10.2018 року було організовано виставку творів В.Сухомлинського та проведено бібліотечний урок з учнями 5 – 6 класів «Творча спадщина В.Сухомлинського». Бібліотекар Восух Н. В. разом з учнями підготували презентацію про життєвий шлях цієї видатної людини.


В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом “Шкільна бібліотека — центр творчого розвитку дитини” (до 100 річчя від дня народження В.О. Сухомлинського ) у Старицькій ЗОШ І — ІІІ ст. проведено ряд заходів. Згідно плану 4 жовтня пройшов флешмоб “Читаємо Сухомлинського” для учнів 2-3 класів. Створено релакційну зону “Територія творчості” для учнів 2-Б класу. Організовано виставку творчих робіт учнів ( малюнки, аплікації з листя, роботи з природнього матеріалу). Детальніше


У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Шкільна бібліотека-центр творчого розвитку дитини» (до 100річчя від дня народження В.О.Сухомлинського) у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина учні 5 та 7 класів разом з бібліотекарем Мацелюх О.Ф. переглянули презентацію: «Павлиський романтик». Учні 1-4 класів прийняли участь у конкурсі малюнків «Малюю улюблену казку» до казок та оповідань Василя Сухомлинського. Детальніше


З метою визначення рівня адаптації п’ятикласників до нових умов навчання протягом вересня-жовтня у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина практичним психологом Лесяк М.В. був проведений тренінг «Увага! Я –п’ятикласник». Діти під час тренінгу вирушили у подорож. Дорогою вони приєднували все нові і нові вагони з кращими якостями такими,як «Згуртованість»,«Допитливість», «Дружба», «Добрі справи», «Вдячність». Детальніше


В Староярській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці з 2 по 31 жовтня було проведено місячник бібліотек, присвячений 100-річчю від дня народження В. Сухомлинського. Упродовж місяця бібліотекарем М. Коваль разом з педагогічним та учнівським колективами було проведено такі заходи:
• екскурсія у бібліотеку учнів 1 класу (М. Коваль, Н. Обрамич); Детальніше


Підходить до завершення Всеукраїнський місячник бібліотек “Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей дітей” (В. О. Сухомлинський). Згідно з планом проведення місячника, упродовж жовтня в Залузькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбулись такі заходи:
•книжкова виставка “У письменника ювілей” (присвячена 100-річчю від дня народження В. О. Сухомлинського) (шкільний бібліотекар О. Рубай); Детальніше


ЗУНР – провісниця держави «Україна»!

26 жовтня 2018 року у Кам’янобрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва відбулась лінійка «ЗУНР – провісниця держави «Україна»», присвячена 100-річчю утворення ЗУНР, яку підготувала ЗВР Федевич О.М. Також учні 7-11 класів переглянули документальний фільм «Легіон» (відп. учитель історії Караїм Б.А.). Школярі дістали багато інформації про події 1 листопада 1918 року.


У Ясниському НВК ЗОШ І-ІІІ ст ім. Памви Беринди - ДНЗ" під керівництвом Баган Н. С. пройшов тиждень географії. Дивіз якого:" Незнаю- прочитаю, не вмію- навчусь, але в географії я успіхів доб'юсь". Учні 8-11 класів створили виставку стінгазет на тему" Просторами планети Земля". Учні 6-7 класів взяли участь у географічній грі " Навколо світу за один день". Для учнів 3-10 було проведено відео показ на тему" Грізні сили Землі". Учні 1 класу проявили свою любов до неньки України, взявши участь у акції "Часточку свого серця, віддаю тобі Україно!"


Пробудити в школярів особисту відповідальність за охорону навколишнього середовища, розвивати усвідомлення того, що людина – частина природи, а природа є першоосновою існування людини – саме з такою метою в Добростанській ЗОШ І-ІІ ступенів, в рамках місячника бібліотек, відбувся бібліотечний урок, який провела Балянда Г.Ф. Епіграфом цього заходу стали слова В. Сухомлинського: «Природа – частинка нас самих, а байдужість до природи – це байдужість до власної долі».


Учні опорного закладу «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім.Т.Шевченка» взяли активну участь у проведенні Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Для школярів 2-х класів відбулася «Посвята у читачі». Бібліотекарі Луник М.М. І Гришковець Н.В. ознайомили другокласників з правилами поведінки у бібліотеці, звернули увагу на бережливе ставлення до книги. Учні 1-их класів вперше відвідали шкільну бібліотеку, де із захопленням роздивляли стелажі, книги, ділилися враженнями. Детальніше


З метою формування поняття про справжню дружбу та уміння правильно вибирати друзів, спілкуватись і товаришувати 22 жовтня класний керівник 7 класу Коханівської ЗОШ І-ІІ ступенів Дутко М.М. провела годину спілкування «Дружба єднає щирі серця». Семикласники послухали притчу про дружбу, поповнили знання правилами дружби, відшукавши пелюстки квітки-семицвітки. На закінчення години спілкування однокласники побажали один одному хорошого настрою, радісного життя, вірних друзів, єдності та успіху повсякчас.


В жовтні місяці у Рогізненському НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» проходив місячних шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100 – річчя від дня народження В. Сухомлинського). За цей період було проведено багато цікавих заходів: 1. Тиждень родинного читання «Я прочитаю тобі книжку». Діти читали батькам казки В. Сухомлинського. Протягом місяця поновлювалась тематична виставка дитячого малюнка до улюблених казок В. Сухомлинського. Детальніше


З 1 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» присвячений видатному українському педагогу – гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В.О.Сухомлинському з нагоди 100- річчя від дня його народження в опорному закладі «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» бібліотекарями Хочою О.Я. та Созанською О.Т. було проведено ряд заходів, а саме: Детальніше


З 1 по 31 жовтня 2018 року у Любинській ЗОШ І-ІІІ ст. проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського). У бібліотеці оформлено книжкову виставку «Василь Сухомлинський – дітям». З учнями 1-4 класів провели бесіду на тему «Дітям про В.О. Сухомлинського». Детальніше


З жовтня місяця розпочався місячник шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека-центр творчого розвитку дитини». В цьому році місячник присвячений 100-річчю від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, вченого зі світовим ім'ям, публіциста, дитячого письменника Василя Сухомлинського. З метою популяризації вивчення та впровадження у навчально-виховний процес науково-педагогічної спадщини педагога-гуманіста. Детальніше


У Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотекарів під гаслом «Шкільна бібліотека-центр творчого розвитку дитини» присвячена 100-річчю від дня народження В.Сухомлинського, для учнів 3-4 класів були проведені голосні читання творів Великого вчителя, екскурсії бібліотекою та організовано виставку творчих робіт учнів школи «Шедеври маленьких умільців». Детальніше


Під час Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у Віжомлянському НВК першокласники побували на «Екскурсії у царство Книги», а учні 2 класу під час бібліотечного уроку «Посвята у читачі» ознайомилися з правилами користування бібліотекою, а також стали учасниками літературної подорожі «Казковий світ В. Сухомлинського». Під час бібліотечних уроків учні молодших класів ознайомилися із книжковою виставкою «Він серце віддавав дітям». Детальніше


Місячник шкільної бібліотеки у Мужиловицькому НВК “ЗОШ І – ІІ ступенів- ДНЗ” під керівництвом бібліотекаря Гадупяк Марії Іванівни розпочався з інформаційного повідомлення на загальношкільній лінійці про план проведення заходів в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2018,який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського). У ході проведення місячника було проведено та заплановано провести ряд таких заходів: Детальніше


Читання пронизує усі сфери життєдіяльності людини та є основою освітньої, пізнавальної, інформаційної сфер її діяльності. Воно є провідною навичкою самоосвіти людини впродовж життя. В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у бібліотеці Коханівської ЗОШ І-ІІ ст. були проведені наступні заходи: книжково-журнальна виставка до 100-річчя від дня народження В. Сухомлинського «Великий педагог, великий добротворець»; Детальніше


Від початку жовтня у Вороцівському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Вшановуючи 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського, учнівський, вчительський колективи та бібліотекар Вахула М.Ф. провели ряд заходів, а саме: виставку "Великий педагог - великий Добротворець", усний журнал "Криниця людської мудрості В.Сухомлинського", тиждень родинного читання "Я прочитаю тобі казку" та інші. Детальніше


Готуємось до вибору професії

18 жовтня 2018 року учні 9 класу Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва взяли участь у профорієнтаційному заході «День відкритих дверей», який організовано у Новояворівському МНВК. Почерпнувши багато інформації про різні спеціальності, дев’ятикласники ділились гарними враженнями та висловлювали свої думки щодо власного вибору професії у майбутньому.


Вогники дитячих думок

Протягом жовтня 2018 року у Завадівській ЗОШ І-ІІІ ступенів в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: «Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини» (до100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського)». Шкільна бібліотека, як обов'язковий структурний підрозділ закладу загальної середньої освіти. Детальніше


20 жовтня 2018 року

Учні 4-7 класів Добростанської ЗОШ І - ІІ ступенів здійснили поїздку у краєзнавчий музей "Сколівщина" (м Сколе), де поринули в історію, традиції і культуру наших предків, а також відвідали криївку, де на власні очі змогли побачити умови життя і побуту українських повстанців. Наступною зупинкою подорожі була гора Маківка, на якій встановлено меморіал Українським Січовим Стрільцям. Детальніше


У Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби в рамках всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100- річчя від дня народження В. Сухомлинського). 19.10.2018р. бібліотекар Клебан Х. І. провела з учнями 5 класу літературну подорож «Казковий світ В. Сухомлинського». Діти розповідали про прочитані оповідання автора, активно грали в різноманітні ігри.


У Коханівській ЗОШ І-ІІ ступенів пройшло Свято осені, квітів і краси. Школа на два дні перетворилася на осінню казку і осінній ярмарок. Свято для учнів 2 і 4 класів відбулося 11 жовтня. Виховний захід підготували і провели класні керівники М. Гузьо та М. Кісілевич. Наступного дня, 12 жовтня, свою майстерність показали учні 1 і 3 класів. Вихованці декламували вірші, співали, танцювали. Свято продовжилося виставкою осінніх композицій учнів 1-9 класів.


«Ми – підприємливі»

Першокласники Завадівської ЗОШ I-III ступенів разом з учителем Світланою Миронівною Семеряк впевнено крокують вперед. Протягом сьомого тижня учні з цікавістю працювали над темою «Ми – підприємливі». Завданням тижня було розвивати творче мислення, навички культури праці, уміння організувати і планувати роботу, самостійно приймати рішення. Детальніше


Осінній ярмарок в першому класі

Цікаво і змістовно пройшов останній день тижня в учнів 1класу Глницького НВК. Діти разом із вчителем Дудяк М.В. та батьками Мартин О. і Колясою М. провели осінній ярмарок. Першокласники об'єднувалися в групи, рекламували свій товар, а потім вигідно його продавали і купували.Цікавими для дітей були ігри "Я в майбутньому","Аукціон", "Пограймо в бізнесмена". Детальніше


Наш майбутній вибір

18 жовтня 2018 року учні 9 класу Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з класним керівником Г. Бартко побували на «Дню відкритих дверей» у Новояворівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті. Метою відвідування для старшокласників було професійно самовизначитись, отримати інформацію про різноманітність професій (профілів). Детальніше


Вчимося патріотизму на історичному минулому

18 жовтня 2018 року у Кам’янобрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва відбулось засідання методичного об’єднання класних керівників 5-11 класів. У рамках МО класним керівником 10 класу Марущак Г.О. проведено відкриту годину класного керівника на тему: «Тому роду не буде переводу, в котрому браття милують згоду», мета якої – розширити знання учнів про історію українського козацтва, Запорізької Січі Детальніше


Першокласники Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів
імені Петра Андрусіва: навчаємось підприємницької справи.
Протягом минулого тижня (з 15 по 19 жовтня 2018 року) школярі 1 клас на уроках предмета «Я досліджую світ» вивчали тему «Ми - підприємливі». Як підсумок, 19 жовтня разом із учителем Бук Галиною Богданівною та батьками організували Осінній ярмарок. Розпродали геть увесь товар на «ура»! Виручені кошти планують використати розумно!


«Це так не просто завжди віддавати
Частинку серця для малих дітей,
Бо тут не можна помилки зазнати.
Потрібно добре знати суть речей»
Ось такими словами розпочалась година спілкування у Смолинському НВК “ ЗОШ I-III ст. – ДНЗ” присвячена 100-річчю від дня народження видатного педагога, талановитого письменника, знавця дитячих сердець В.О.Сухомлинського. Детальніше


У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом «Шкільна бібліотека-центр творчого розвитку дитини» (до 100річчя від дня  народження В.О.Сухомлинського) у шкільній бібліотеці Рясне-Руського НВК було проведено літературний вернісаж «Я - творча дитина», де учні 3-А та 3-Б класів продемонстрували власні твори. Захід підготували бібліотекар Прийма В.М., класоводи Луцко В.В. та Тузяк Н.В.


У Порічанському НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» триває місячник бібліотек. В рамках місячника присвяченому 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського проведено літературні читання: «Людина починається з добра». Протягом заходу учні 5-го класу прочитали і проаналізували оповідання письменника: «Важко бути людиною», «Красиві слова і красиве діло», «Горбатенька дівчинка», «Найласкавіші руки», «Кінь утік», «Яблуко в осінньому саду». Детальніше


"Серце віддаю дітям..." або історія одного життя. Під таким гаслом учні Добростанської ЗОШ І-ІІ ступенів мали змогу відкрити для себе історію життя та діяльності видатного педагога Василя Сухомлинського. З допомогою учнів 5 класу, які підготували повчальні сценки на оповідання В.Сухомлинського, школярі мали змогу почерпнути мудрість і поради великого учителя, навчитися доброти та любові до всього світу. Розкрити в собі найкращі людські якості: доброту, чуйність, людяність, любов до батьків. Детальніше


Учні Дрогомишлянського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” імені Петра Василихи взяли участь у конкурсі дитячого малюнка “Кордон без корупції очима дітей”, яку організувала Адміністрація Державної прикордонної служби України.


18 жовтня 2018 року

У Чолгинській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся профілактичний тренінг «Безпека життя. Торгівля людьми» для учнів 8-9 класів, який провела О.Чугаєвська, практичний психолог і соціальний педагог. Завдання тренінгу ознайомити учнів з різними формами торгівлі людьми,підвищити рівень обізнаності та розвинути вміння і навички безпечної поведінки. Детальніше


У Ясниському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст ім. Памви Беринди - ДНЗ" відбувся конкурс "Козацькі забави-2018" між учнями 2,3,4 класів. Змагання проходили у кілька етапів, де учні проявили свою швидкість, спритність, силу та розум. Кожна з команд мала свою назву та девіз. Усі учасники завзято змагались за перемогу. На завершення кожна команда заспівала пісню "Ми маленькі козачата". Кожну команду нагороджено грамотою.


14 жовтня 2018 року

Учні Коханівської ЗОШ І-ІІ ступенів під керівництвом педагога-організатора М. Кучерак та бібліотекаря І. Байдали взяли участь в історичній панорамі «За честь, за долю, за українську волю» присвяченій Дню Захисника України та 76-річниці створення УПА. Захід відбувся в с. Вовча Гора біля пам’ятного знаку воїнам УПА. Отець Андрій відслужив панахиду за загиблими. Школярі декламували вірші та співали патріотичні пісні.


12 жовтня 2018 року

У Черчицькому НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» між учнями 3-4 класів були проведені Козацькі забави. Учні були одягнені у козацьких строях, що дуже прикрасило свято. Діти випробовували свої сили у різних видах змагань. Протягом змагань у школярів розвивали спритність, рухливість, відчуття взаємодопомоги, формували культуру здоров’я, прищеплювали навички здорового способу життя. Детальніше


12 жовтня 2018 року

Напередодні свята Дня захисника України, школярі Смолинського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» вшанували пам'ять героїв які віддали життя за наше майбутнє. Учні 3-4 класів разом із класоводами Муравель Н.П. та Гедз Л.В. поклали квіти до пам’ятного знаку героям УПА. Память про загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.


12 жовтня 2018 року

В Нагачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся захід приурочений святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дню захисника України. Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв'язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого покоління. Тому на заході школярі оспівували Богородицю у піснях та віршах. А справжні незабутні враження одержали від козацьких забав.


12 жовтня 2018 року

У Прилбицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького відбулися «Козацькі забави» серед учнів 2-4 класів. У програмі заходу були проведені такі конкурси: «Попадання в обруч», «Жонглювання м’ячем», «Стрибки через скакалку», «Канат» та «Попадання в кільце». Діти активно брали участь у конкурсах, проявили свою хорошу фізичну підготовку, спритність, сміливість. Детальніше


Місячник бібліотек у Глиницькому НВК «ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

У Глиницькому НВК «ЗОШ I-III ст. –ДНЗ» в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек , що проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського), шкільним бібліотекарем Криворучко Т.Я було оформлено книжкову виставку «Великий педагог, великий Добротворець». Детальніше


12 жовтня 2018 року

З метою національно-патріотичного виховання у Добростанській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися "Козацькі забави". Учасники конкурсів (учні 6 і 7 класів) показали свої знання з історії козацтва та продемонстрували фізичну міць та силу. Після важких випробовувань учасники і вболівальники посмакували смачним і запашним кулешем, приготованим на дровах. Вчитель: Балянда І.І.


12 жовтня 2018 року

Учні Дрогомишлянського НВК “ЗОШ І -ІІІ ст.-ДНЗ” імені Петра Василихи, разом з усією країною, відсвяткували День захисника України. Педагогом організатром Жулинець Г.В. та вчителем початкових класів Цісарук Я. Й. було проведено загальношкільний захід “Ми козацького роду”. Опісля заходу адміністрація школи разом з учнями поклали квіти на могилу загиблого в АТО Героя Петра Василихи


12 жовтня 2018 року

У Порічанському НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» до Дня захисника України під керівництвом педагога-організатора Березовської О.І було проведено урочисту лінійку «Ми роду козацького діти». Для учнів 5 класу відбулася посвята у козачата. Також під керівництвом вчителя фізичного виховання Вахняка В.С. було проведено козацькі розваги «Козацькому роду нема переводу». Участь приймали дві команди «Захар Беркут» та «Орли».Усі учасники дійства отримали гарний настрій та багато позитивних емоцій.


12 жовтня 2018 року

У Бердихівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» відбулося свято «Козацькі забави», приурочене Дню українського козацтва. У заході взяли участь учні 1-11 класів. Під час свята шкільне подвір’я перетворилося на острівець Запорізької Січі. Кожен рій представив назву команди, гасло та пісню під марширування. Цікавою та змістовною була вікторина «Імена та символи козацтва». Детальніше


16 жовтня 2018 року

Першокласники Смолинського НВК “ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ” завітали до бібліотеки на свято “Посвята у читачі”. Метою заходу було ознайомити дітей зі шкільною бібліотекою, правилами користування бібліотечними книгами; виховувати в дітей почуття поваги і шанобливого ставлення до книги. Наприкінці свята першокласників було прийнято до читацьких лав і вручено посвідчення читача шкільної бібліотеки .


14 жовтня 2018 року

Колектив Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна спільно з жителями села Чернилява здійснили урочисту ходу до могили воїнів УПА, щоб вшанувати пам’ять українських героїв – повстанців, борців за волю України, та висловити слова подяки усім захисникам Вітчизни, які жертвуючи своїм життям та здоров’ям, стоять на сторожі спокою та миру. Детальніше


Герої УПА: коли ви вмирали, вам сурми не грали…

14 жовтня 2018 року учні Кам’янобрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва та громада села зібрались біля пам’ятного знаку воякам Української Повстанської Армії, щоб віддати належну шану героям та відзначити 76-ту річницю створення УПА. Щиро злітали з вуст школярів слова вдячності захисникам України, звучали патріотичні пісні. Детальніше


Козацькому роду нема переводу

У щедру та чарівну пору року - осінь, приходить до нас свято, шановане ще з козацьких часів - Покрова Пресвятої Богородиці. У цей великий день думками повертаємось до нашої давньої і недавньої історії. Повертаємось для того, щоб згадати всіх героїв української землі і доземно вклонитися світлій пам'яті славного козацтва, воїнам УПА, героям Майдану. Детальніше


В опорному закладі «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича» напередодні величного свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва, Дня створення УПА та Дня захисника України, 12 жовтня, було проведено захід «Подвиги їхні – невмирущі». На нього директор Мирослав Кропивницький запросив багато відомих на Краковеччині людей, справжніх Героїв, які своїм особистим прикладом навчають молоде покоління з гідністю переносити всілякі випробування. Детальніше


11 жовтня 2018 року у Прилбицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького відбулося свято «Ми – роду козацького діти» з учнями 3 – х класів, яке підготували вчителі початкових класів Кухарчишин Т.М. та Васько О.В. Любо було глянути на маленьких українців – козаків та дівчат в національному одязі. Діти розповідали про те, як вони люблять Україну, що означає слово «козак», заспівали козацьких пісень. Хлопчики виконали танець «Гопак» Детальніше


День Українського козацтва – свято України. Відзначається щорічно 14 жовтня в свято Покрови Пречистої Богородиці, а також це День захисника України. 12 жовтня 2018 року у Вороблячинській ЗОШ І – ІІ ст. ім. Героя України Віталія Коцюби учні 3 і 4 класу (педагог – організатор Титуса М.В. та класні керівники) провели цікаве розважально – пізнавальне свято "Ми роду козацького діти, землі української цвіт" Детальніше


З 1 по 10 жовтня у Смолинському НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» було організовано виставку малюнків «Мелодія Осені». Учні 2-5 класів дали волю фантазії і вміло зобразили Осінь, одні як тендітну пані, інші, як щедрі осінні дари. Малюнки юних художників захоплюють яскравістю осінніх кольорів, торкаються найпотаємніших куточків душі кожного. Кожна робота мала свою «родзинку»: барви осені на кожному малюнку, як і в природі мали свої неповторні відтінки і кольори.


Учні Любинської ЗОШ І-ІІІ ст., побували на екскурсії у с.Нагуєвичі, на Батьківщині видатного українського письменника І.Я.Франка та в с. Кульчиці, де народилися видатні постаті українського козацтва Петро Сагайдачний та Ю.Кульчицький. Незабутні враження від побаченого і почутого надовго залишаться в пам’яті учнів 6-9 класів. Адже побачили хату та обійстя, де народився та проводив дитячі та юнацькі роки Іван Франко, зупинялися біля віковічного дуба, під яким творив свої шедеври-твори. Детальніше


У Віжомлянському НВК в рамках Тижня безпеки, відбулася мультимедійна лекція на тему: «Безпека дорожнього руху» для учнів 1-11 класів. На даній лекції учні пригадали правила дорожнього руху, відповідали на запитання, моделювали різні ситуації, які виникають під час дорожнього руху, повторювали вивчені дорожні знаки та розповідали історії із свого життя. Лекції провели: 1-4 кл. – Меньок Н.Ю.,5 – 11 кл. – Іваха М.І.- вчитель основ здоров’я.


11 жовтня 2018 року

Були проведені виховні заходи у Воледобростанській ЗОШ І – ІІ ст., під керівництвом  учителя історії Дац О. К.  та учителя фізичної культури Курильчика С . Й. Учні взяли активну участь в інтелектуальній грі  «Історичний брейн – ринг» та  козацьких забавах присвячених дню українського козацтва та захисника Вітчизни. Змагалися учні у складі двох команд «Отамани» та «Гетьмани». Детальніше


11 жовтня 2018 року

Учні 4-6 класів Порічанського НВК побували на екскурсії у Музеї народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківському гаю) . Для усіх дітей було проведено майстер-клас «Малюнок на склі», екскурсію неймовірними краєвидами та пам’ятками архітектури . Важко переоцінити роль Музею просто неба для українського сьогодення. Детальніше


Волонтерство — це невід’ємна частина Рясне-Руського НВК. Учні, батьки, вчителі організувались і передали малюнки, солодощі, чаї, кави, засоби гігієни для наших солдатів, які перебувають на Сході та у Львівському військовому госпіталю. Так вирішили привітати зі святом Покрови та захисника України.11 жовтня 2018 року

У Смолинському НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ» педагог-організатор Гедз М. І., Муравель І.І. і вчитель образотворчого мистецтва Свистович В. А. було оформлено виставку малюнків на патріотичну тематику «Моя країна - Україна» Малюнки підготували учні 5-8 класів. У кожній роботі відчувається дух патріотизму і любов до рідної землі.


9 жовтня 2018 року у 8 класі Смолинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» класним керівником Титусою Н.Б. було проведено усний журнал «Ми козацького роду діти». Мета заходу – зміцнення почуття національної гордості школярів, щоб вони усвідомлювали себе дітьми великої нації з глибоким історичним корінням, спадкоємцями і носіями культури, мови, звичаїв і традицій рідного краю.


Учні Глиницького НВК вміють не тільки вчитися, а й відпочивати. 12 жовтня тепле, лагідне, по-справжньому осіннє сонечко покликало всіх на спортивний майданчик. Тут відбулися  козацькі забави 2018 приурочені святу Покрови та Дню Захисника України.  Дві команди козаків проходили випробування на спритність, силу, витривалість, кмітливість у веселих конкурсах. А потім був козацький обід на свіжому повітрі. Усіх, хто був присутній на святі охопило почуття гордості, що ми- правжні нащадки славних козаків.


Верблянському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» було проведено читання віршів на патріотичну тематику (приурочене Дню захисника України):
1 клас – «Героїв країна – моя Україна».
2 клас – «Моя Україна».
3 клас – «Слава захисникам Вітчизни».
4 клас – «Єдина країна».


11 жовтня 2018 року

Ансамбль «Світанок» та хореографічний колектив "Веселка" Верблянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» взяли участь в дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв Сурми Звитяги.
Напередодні Дня захисника Вітчизни в Чернилявській ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна учні 2-9 класів спільно з педагогом-організатор Марією Теслею провели патріотичний флешмоб "Україна у нас лиш одна !".Не перевелися ще лицарі у Кам’янобрідській школі!

12 жовтня 2018 року у Кам’янобрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва до Дня захисника України відбулась спортивно – розважальна гра «Лицарський турнір» (за участю команд «Дужі» та «Силачі» з числа хлопців 5-11 класів), яку організувала учитель фізкультури Бардадин Т.В. Детальніше


4 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну. З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України 11 жовтня 2018 року в Наконечнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району була проведена урочиста лінійка до Дня Захисника України. Детальніше


З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як день українського козацтва. У Наконечнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів вчителями початкових класів було проведено фізкультурно-спортивне свято "Козацькі забави". Учасниками свята були учні 1-4 класів, які утворили 2 команди "Козачата" і "Дзвіночки". Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими, сильнішими об'єднували учасників. Детальніше


Урок природознавства

З метою поглибити знання учнів про фауну України, сприяти розвитку пам’яті, мислення, уяви; виховувати любов до природи, птахів, рідного краю, класний керівник 3-А класу опорного закладу «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Бесага М.А. і бібліотекар Миклуш А.О. провели 09.10.2018 урок природознавства на тему: «Цей дивовижний пташиний світ!». Детальніше


5 жовтня 2018 року

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. Відбулося таке свято 5 жовтня і в Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина. Детальніше


10 жовтня 2018 року

Місячник шкільної бібліотеки в Котівській ЗОШ I-II ст. імені Михайла Логина під керівництвом бібліотекаря Мацелюх О. Ф. розпочався з інформаційного повідомлення на загальношкільній лінійці про план проведення заходів в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2018,який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського). Детальніше


10 жовтня 2018 року

У Смолинському НВК «ЗОШ І –ІІІ ст.. - ДНЗ» з учнями 2-3 класів була проведена миротворча акція «Голуб миру», яка показала, який важливий мир для України і Європи. Учасники акції хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які загинули в боях на Сході України. У виконанні учениці 11 класу Рис Вікторії прозвучав авторський вірш, присвячений дітям. Детальніше


Учні Дрогомишлянського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” імені Петра Василихи взяли участь в акції “Привітай захисника України”. Школярі виготовили листівки із щирими побажаннями для наших воїнів АТО.


Булінг - це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності. В Україні Міністерство юстиції в межах проекту "Я маю право!" розпочало інформаційну кампанію #СтопБулінг, орієнтовану на батьків і дітей. Детальніше


У Залузькій школі пройшли дні учнівської творчості «Мистецька осінь». В понеділок учні виготовляли чудові композиції із плодів осені. У вівторок - танцювальний день, був майстер-клас та флеш-моб від студії ЛИСИЦЯ prodaction. У середу в «Творчій майстерні осені» школярі створили чудові аплікації, обереги, малюнки, які передамо на Схід для захисників з нагоди Дня захисника. Детальніше


Однією із найяскравіших подій шкільного життя є районні туристські змагання. Цьогоріч учні школи знову успішно позмагалися. А ще отримали море емоцій від нових знайомств, спільного приготування обіду на вогнищі. Дякуємо п. Василю Мариняку за наданий транспорт та довіз команди до місця змагань.
Свято День працівника освіти в Черчицькому НВК відзначалося нетрадиційно та весело. Вчителі школи були учасниками цікавих уроків-змагань. Їхніми суперниками була команда учнів. Вони відгадували мелодії з мультфільмів, брали участь у грі-пантомімі, співали українські народні пісні. Переможці конкурсів були нагороджені «Золотими» бубликами. Всі учасники свята були дуже задоволені.


Напередодні свого професійного свята працівники Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів відвідали Всесвітній Марійський відпустовий центр у Зарваниці. Храми, Чудотворна ікона Божої Матері, Хресна Дорога, цілюще джерело, унікальний комплекс сакральних споруд святої землі, розкішна природа... Тут надзвичайно!!! Тут відпочиваєш і душею, і тілом... Тут розумієш сенс життя... Детальніше


«Для тих, чия професія від Бога»

Учитель… Таке ніжне, світле, слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює шлях. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення. З нагоди Дня учителя в Завадівській ЗОШ І-ІІІ ступенів у четвер, 4 жовтня 2018 року було проведено свято «Для тих, чия професія від Бога». Детальніше


8 жовтня 2018 року

На загальношкільній лінійці учні 7 класу Верблянського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» під керівництвом класного керівника Г. Гембаровською надзвичайно цікаво підвели підсумки свого першого чергування.
Ми – майбутні захисники України

Напередодні Дня захисника України (жовтень), з метою національно-патріотичного виховання учні 9-10 класів Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом учителів школи побували у 24-ій механізованій бригаді імені короля Данила Галицького. Військові розповіли про життя на війні, показали учням зброю і техніку якою воювали у «гарячих точках» АТО. Детальніше


4 жовтня у Котівській ЗОШ І-ІІст. імені Михайла Логина було проведено єдиний Всеукраїнський урок Доброти. Акцію здійснено за ініціативи благодійної організації «Щаслива лапа», яка запропонувала провести в школах країни Всеукраїнський урок доброти на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячений Всесвітньому дню тварин. ДетальнішеЛюбімо свій рідний край!

2 жовтня 2018 року учні Завадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом класного керівника 9 класу Г.Бартко та соціального педагога М.Коляси були гостями районного історико-етнографічного музею «Яворівщина». Учні та учителі школи мали на меті глибше познайомитись з музейними традиціями, історією створення музею, цікавими експозиціями. Детальніше


З метою профілактики та попередження насильства 2 та 3 жовтня у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина практичним психологом Лесяк М.В. було проведено ряд заходів: акція «Синя стрічка» буде постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством(1-9кл.); акція «Ця рука нікого не вдарить» направлена проти фізичного насилля (4-7 кл.); тренінг «Мій улюблений світ без насильства»(6кл.); тренінг «Ми проти насильства»(5 кл.); Детальніше


3 жовтня у Котівській ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина під керівництвом вчителя біології Квас Н.М. та педагога-організатора Кіт А.М. відбулася шкільна виставка - конкурс «Золота осінь» у якій взяли участь учні 1-9 класів. На ній були представлені експонати різної тематики: листівки з міні – букетом, квіти в коробках, композиції з польових квітів, вироби із використанням різних овочів, фруктів, насіння. Детальніше


Квіти в класних кімнатах це не тільки краса, а ще й запорука гарного здоров’я учнів! З 24 вересня по 28 вересня у Котівській ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина був проведений конкурс «Клас найкращого озеленення». Даний захід проводився з метою активізації пізнавальної, творчої та просвітницької діяльності учнів, формування екологічної культури, покращення озеленення класних кімнат. Детальніше


Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій у всіх піднесений і радісний. Це - День вчителя, який ми святкуємо в першу неділю жовтня. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, коли над землею пломеніють червоні жоржини, немов дарують весь свій дар любові нашим учителям. Пройшло це свято і в Глиницькому НВК. Діти підготували для педагогів чудовий концерт. Детальніше


Місячник бібліотеки у Ясниському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди - ДНЗ" . Любов до книги продемонстрували учні школи. "У книжковому царстві, у мудрій державі!" під таким гаслом першокласники здійснили свою першу екскурсію до бібліотеки. Було проведено бібліотечний урок для учнів 3 класу на тему" Нам без книг ніяк не можна". Для учнів 4 класу було проведено урок-презентацію на тему "Шлях книги з глибини віків". Детальніше


Всесвітній день захисту тварин — це свято, яке допомагає об'єднати зусилля усіх, хто дбає про домашніх і бездомних тварин. 4 жовтня учні Вороблячинської ЗОШ І-ІІ ст. долучились до проведення «Всеукраїнського уроку доброти». Під час заходів обговорювались важливі питання щодо ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідальне поводження. Детальніше


Після наполегливої та клопіткої праці душа завжди потребує гарного та весеого відпочинку. Учні та їхні батьки, а також вчителі Ясниського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди - ДНЗ" здійснили духовно-пізнавальну поїздку на Косівщину. Ознайомилися з чарівною природою Карпат, духовною скарбничкою-церквою св. В.Великого, настоятель о.Роман зустрів їх щиро та гостинно. Детальніше5 жовтня 2018 року учні Вороблячинської ЗОШ І – ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби підготували учителям святковий концерт «Йде по сонячних світах через країну знань мій вчитель», на якому педагоги ще раз пересвідчились яких талановитих дітей вони навчають. Адже наші вихованці вміють і танцювати, і співати, і декламувати вірші. Детальніше


Святковий день у календарі: День вдячності,
любові, поваги – День учителя!

05 жовтня 2018 року у Кам’янобрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти (відповідальні ЗВР Федевич О.М., класні керівники 2-11 класів). Захід поєднував різні жанри (сольне та колективне виконання пісень, смішні сценки, жартівливі танці, поетичні хвилинки)… Детальніше


3 жовтня 2018 року у Прилбицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького практичним психологом Шеремет М.М. та соціальним педагогом Юрас З.М. було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: «Місце під сонцем» з учнями 3 класу. Його метою було навчитися досягати поставленої мети, довідатися про стратегії, які можна використовувати; розвивати творчість, кмітливість і навички переконання; виховувати повагу одне до одного. Детальніше


Розпочався місячник шкільної бібліотеки у опорному закладі «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.». З метою ознайомлення учнів з бібліографією та творами про природу В.О.Сухомлинського, в приміщенні шкільної бібліотеки організована інформаційна виставка. 03.10.2018 шкільний бібліотекар Миклуш А.О. разом з класним керівником 5-А класу Лапавець О.В. провели для учнів годину спілкування. Детальніше


День туризму в школі

З метою формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та виховання моральних якостей молодого покоління 28 вересня 2018 року в Грушівській ЗОШ І-ІІ ст.. відзначали День туризму. На території нашої школи, педагогічними працівниками було організовано і проведено спортивні естафети. Підсумком дня було приготування туристичного обіду. Детальніше


01 жовтня 2018р. у Семирівській ЗОШ І-ІІ ст. ім. Юрія Прихода було проведено бібліотекарем Г.С.Гіщак літературний ранок за казками Василя Сухомлинського «Вчитель Радості й Добра». Бібліотекар Гіщак Г.С. ознайомила дітей з творчістю В.О.Сухомлинського. Учні 8 класу Мальчин І. та Манько Ю. зачитали висловлювання В.О.Сухомлинського про книгу та читання. ДетальнішеДо 100-річчя з Дня народження В.О. Сухомлинського 3 жовтня 2018 року в Чернилявській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Перуна керівник гуртка Малогловець О.М. провела з учнями 3 класу майстер-клас з виготовлення казкових героїв до творів Василя Сухомлинського. Бібліотекар школи Кириленко Л.М. організувала книжкову виставку " Серце віддаю дітям". ДетальнішеКраса земна – квіти!

                                     "Квіти, як люди, на добро щедрі і,
                                    людям ніжність віддаючи,
                                    вони цвітуть, серця обігріваючи,
                                    як маленькі, теплі багаття."
                                                                        (К. Жане)
04 жовтня 2018 року у Кам’янобрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва організовано виставку квіткових осінніх композицій. Школа ожила, заясніла різнобарвними кольорами. Кожен із класів намагався із квітів створити шедевр! Вийшло гарно, святково та урочисто!


Одна з окрас людини – доброта!

04 жовтня 2018 року у Кам’янобрідській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва класні керівники 1-11 класів провели Всеукраїнські уроки доброти та долучились до встановлення рекорду України – «Наймасовіший урок добра в навчальних закладах, проведений упродовж одного дня».


З метою формування свідомості учнів щодо корисності та необхідності занять фізичною культурою та спортом і збагачення знань учнів стосовно Олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор у Свидницькому НВК було проведено Олімпійський тиждень, який проходив під гаслом «Огляд історії Олімпійського руху».Квіти в класних кімнатах це не тільки краса, а ще й запорука гарного здоров’я учнів! З 24 вересня по 28 вересня у Котівській ЗОШ І-ІІ ст. імені Михайла Логина був проведений конкурс «Клас найкращого озеленення». Даний захід проводився з метою активізації пізнавальної, творчої та просвітницької діяльності учнів, формування екологічної культури, покращення озеленення класних кімнат. Детальніше


28 вересня 2018 року

У п'ятницю, 28 жовтня 2018 року, в опорному закладі "Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича" школярі провели флешмоб "Подаруй книгу". Організувала захід заступник директора школи з виховної роботи Чолач О. З. разом з учнями 5-7 класів. Художнє оформлення - учні 10 класу Мудрик Ольга та Станицька Світлана. Детальніше


28 вересня 2018 року

Учні Дрогомишлянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» імені Петра Василихи приєдналася до флешмобу щодо збору патріотичної літератури для бібліотек дитячих будинків та шкіл- інтернатів. Школярі 1-11 класів передали 9 книжок патріотичної тематики, серед них: енциклопедії, альбоми, довідники та художня література.


Шановні педагоги та працівники дошкільної освіти!

Вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля! Ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець дітям! Бажаю всім натхнення, наполегливості і цілеспрямованості в роботі, злагоди і благополуччя в родині, здоров`я, оптимізму, мудрості у житті, добра, надії й любові в серці! Детальніше


28 вересня 2018 року

В Залузькій школі І-ІІ ступенів відбулася конференція на тему «Педагогіка В.О. Сухомлинського й ідеї Нової української школи: точки дотику». Зі вступним словом звернулася директор школи Ж. Рубай, наголосивши на гуманістичних основах творчої спадщини В.Сухомлинського, які є цінним джерелом безперервного розвитку та вдосконалення професійної педагогічної майстерності. Детальніше


28 вересня 2018 року

За сприяння відділу освіти Яворівської РДА 25 учнів Верблянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відвідали музей визвольної боротьби України м. Львова. Експозиція Музею у хронологічній послідовності розкриває основні етапи боротьби за Самостійну Соборну Українську Державу, і охоплює період від кінця ХІХ – до початку 90-х рр. ХХ ст.


27 вересня 2018 року

За сприяння відділу освіти Яворівської РДА 25 учнів Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів відвідали музей генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича. У с. Білогорща була одна з останніх криївок легендарного головнокомандуючого повстанців. Тут він жив, проводив робочі наради, керував підпіллям. І саме тут, на порозі будинку, де зараз музей, загинув, увійшовши назавжди в історію України.


26 вересня 2018 року

На базі ДНЗ №7 м. Новояворівська (директор Л. Данилюк) відбулася педагогічна конференція для працівників закладів дошкільної освіти «Василь Сухомлинський у вимірі століття», приурочена Всеукраїнському Дню дошкілля. Вихователі-методисти ознайомили учасників із життєвим і педагогічним шляхом В. Сухомлинського, переглянули ілюстративну виставку книг В. Сухомлинського Детальніше


26 вересня 2018 року

На базі ДНЗ №7 м. Новояворівська (директор Л.Данилюк) проведено районний конкурс «Творча майстерня-2018» презентацій досвіду роботи педагогів щодо використання педагогічної спадщини В.Сухомлинського у роботі з дошкільниками, приурочений Всеукраїнському Дню дошкілля. У конкурсі взяли участь 8 вихователів із восьми закладів дошкільної освіти району, які представили мультимедійні презентації досвіду роботи та власні творчі доробки.


25 вересня 2018 року

За сприянням відділу освіти Яворівської державної адміністрації, учні 8-10 класів Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів побували в 24 ОМБр імені короля Данила Галицького. Чудові враження залишились у школярів 8-10 кл. Любинської ЗОШ І-ІІІ ст. від зустрічі з воїнами 24 ОМБр імені короля Данила Галицького. Детальніше


25 вересня 2018 року

Учні Любинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали музей Осипа Маковея м. Яворова, де мали можливість за сприянням відділу освіти Яворівської державної адміністрації, ознайомитися із життям і діяльністю українського письменника, поета, публіциста, перекладача і педагога. Детальніше


25 вересня 2018 року

Учні 9-10 класів Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали садибу-музей О. Маковея у м. Яворові. Діти уважно слухали екскурсовода, яка розповіла про цікаве життя та діяльність українського митця, поета, громадського діяча О. Маковея.25 вересня 2018 року

Учні 9-10 класів Наконечнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали військову частину у м. Яворові. Діти із задоволенням спілкувалися з військовими, які побували у зоні АТО. Школярі роздивлялися зброю та військові машини. Найцікавішим було практичне заняття, де військовослужбовці виконували бойові навики зі стрільбою, димовими шашками та перешкодами, які є на шляху.


21 вересня 2018 року

У Наконечнянській ЗОШ І-ІІІ ст. імені Романа Сеника, за кількарічною традицією, уся шкільна родина святкувала Різдво Пресвятої Богородиці. Школярі прославляли Діву Марію величними піснями та поетичними рядками. По завершенні святкувань учні поклали квіти до фігури Божої Матері.


20 вересня 2018 року

У Завадівській ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом соціального педагога Коляси М.С. було проведено тренінгове заняття з учнями 4-го класу на тему: «Умій дружити». Метою заняття було виявити вподобання кожного вихованця, розкрити індивідуальні особливості та інтереси школярів, вчити дружити та бути найкращим другом. Детальніше


В рамках Олімпійського тижня в Залузькій ЗОШ І-ІІ ступенів учителем фізичної культури Романом Сокальчуком було проведено спортивне свято «Веселі старти». У напруженій боротьбі між збірними командами учнів 5-9 класів «Стріла» та «Олімпієць» перемогла дружба.21 вересня 2018 року учнівський та педагогічний колективи Порічанського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ" побували на екскурсії у Карпатах, а саме: у селі Вигода (була проведена екскурсія - подорож на карпатському трамвайчику ,де діти мали змогу помилуватися красою Мізунського водоспаду, напитися цілющої вовички з джерела і просто подихати 3,5 години чистим гірським повітрям). Детальніше


20 вересня 2018 року завдяки сприянню відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації група учнів 8-11-х класів під керівництвом директора Мирослава Кропивницького із опорного закладу «Краковецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича» мала змогу побувати у відділі «Музей визвольної боротьби України» Львівського історичного музею. Детальніше


17 вересня класними керівниками 2 – 11 класів була проведена година спілкування «Ми голосуємо за мир», котрі розповідали про важливість миру для кожного з нас. 19 вересня педагог – організатор Цімко З. І. провела акцію з виготовлення паперових голубів «Голуб миру, збережи Україну» з учнями 7 – их класів. Поки діти виготовляли голубів, Зоряна Іванівна розповідала їм про те, що голуб є символом миру, чистоти Детальніше


21 вересня 2018 року в Чернилявській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна перебувала делегація з ґміни Медзіхово (Великопольське воєводство, Республіка Польща) в рамках Угоди про співпрацю між селом Медзіхово та селом Чернилява. Очолював делегацію сенатор Республіки Польща Ян Філіп Лібіцкі та війт ґміни Медзіхово Станіслав Піхота. Гості з Республіка Польща мали змогу ознайомитись з побутом та культурою Яворівщини. Детальніше


17 вересня 2018 року

У Верблянському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» пройшла виставка—конкурс «Квітковий вернісаж». Роботи переможців були представлені на районний конкурс
День відкритих дверей

19 жовтня у військовій частині 24 ОМБр імені Короля Данила відбувся День відкритих дверей. 128 учнів Яворівської гімназії імені Осипа Маковея (5 і 6-х класів) прийшли до частини, щоб ознайомитись з тонкощами військової справи, подивитись на військову техніку, посидіти в танку та розібрати справжній бойовий автомат. Детальніше


Тиждень безпеки дорожнього руху у Ясниському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. Ім. Памви Беринди - ДНЗ" . Цього тижня учні початкової школи переглянули і обговорили тематичні відеоролики на тему "Дитинству - безпечні дороги". Для учнів 5, 6 та 7 класів було організовано вікторину "Знай та виконуй ПДР". А учнями старшої школи було створено загально-шкільну стіннівку "Увага - двти на дорозі!"17 вересня 2018 року

У Воледобростанській ЗОШ І – ІІ ступенів було проведено урочисту лінійку «Ми за здоровий спосіб життя!», яка відкрила тиждень фізичної культури і спорту. Учні дружно наголосили, що фізичне виховання – запорука здоров’я, гармонійного фізичного і духовного розвитку підростаючої особистості. На спортивний наш майданчик Ми запрошуємо вас, Свято спорту та здоров’я - Починати уже час!


14 вересня 2018 року

З метою популяризації здорового життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму 14.09.18р. у Верблянському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» вчителем фізичної культури Сасюк І.В. з учнями 8 класу було проведено олімпійський урок.


Перші кроки до успіху

Уже третій тиждень поспіль у Завадівській ЗОШ І-ІІІ ступенів учні 1 класу під керівництвом учителя Світлани Миронівни Семеряк вчаться працювати по-новому. Нова українська школа відкрила гостинно двері маленьким чомучкам, запросила їх у світ цікавих зустрічей, пригод та несподіванок. Детальніше


5 вересня 2018 року до Яворівської гімназії імені Осипа Маковея завітали гості з Фастівського району Київської області: Мороз Андрій Омелянович – краєзнавець, письменник; Дмитрів Михайло Андрійович – скульптор, член Спілки художників України та Андрій Гладченко – волонтер, краєзнавець. На зустрічі з учнями 6 – В класу вони розповіли про бій Січових стрільців під Мотовилівкою, адже саме цьогоріч Україна вшановуватиме 100- річчя цієї події. Детальніше


3 вересня в Яворівській гімназії імені Осипа Маковея відбувся День знань. Уже традиційно гімназисти починають навчальний рік молитвою у церкві св. Юрія. Отець Володимир Гавриленко молиться з учнями, вчителями та батьками за щасливе навчання дітей, окроплює їх свяченою водою і дає Боже благословення. З церкви школярі та вчителі колоною крокують до пам’ятника Небесної Сотні. Детальніше


3 вересня 2018 року у Прилбицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького відбувся урок Гідності «Слава нашим воїнам» для учнів старших класів, на якому були присутні воїни 24 –ї окремої механізованої бригади імені короля Данила – лейтенант Снігур Богдан та сержанти – Лисак Вадим і Качмарчик Ігор. Директор школи Карпа Михайло Петрович представив гостей. Мірило Ірина Володимирівна, заступник директора з виховної роботи. Детальніше


Перше осіннє свято «День Знань» прийшло і до Прилбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького. Відкрив урочисту лінійку директор школи М.Карпа. Мірило І.В. привітала всіх присутніх та гостей із початком нового навчального року. Двері до навчання першокласникам відкрили Осінь та Літо. Радісні та щасливі на подвір’ї школи появилися учні 1 класу з класним керівником Дидою Л. М. та батьками. Детальніше


Проект директора школи Юрія Гарбуза «Капітальний ремонт приміщень із заміною віконних блоків на енергозберігаючі в Чернилявській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна» у квітні 2018 року став одним із переможців конкурсу в рамках Програми проектів місцевого розвитку у Львівській області. Упродовж літніх канікул робоча група на чолі з директором за підтримки сільської ради с.Чернилява доклала чимало зусиль для реалізації проекту. Детальніше


3 вересня 2018 року

В Черчицькому НВК «ЗОШ І-ІІст.- ДНЗ» на свято першого дзвоника були запрошені батьки учнів та воїни АТО славної 24-ї бригади імені короля Данила, серед яких випускник школи капітан Заник Андрій Юрієвич. Цікаво вони провели для здобувачів освіти Урок мужності. Всі присутні були щиро вдячні нашим захисникам.


3 вересня 2018 року

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Сьогодні (3 вересня) у Верблянському НВК традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.


В опорному закладі «Краковецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича Яворівської районної ради Львівської області» за доброю традицією відбулося Свято першого дзвоника «Країна знань усіх вітає», яке підготувала педагог-організатор Оксана Тучапська. Перша сторінка шкільного життя відкрилася для тридцяти двох мешканців Країни Школярії. Радість першовересневого свята розділили гості школи. Детальніше


Впевнений старт

3 вересня 2018 року розпочався новий навчальний рік у Чернилявській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна. Місцеві парохи Ігор Мариняк та Михайло Кістечок благословили школярів та педагогічний колектив на щасливий навчальний рік. З привітальним словом до учнів звернулась Марія Дудич, депутат районної ради, яка побажала наснаги. Детальніше


31 серпня 2018 року

У Верблянському НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» відбулося засідання педагогічної ради, на якому було підведено підсумки за 2017-2018н.р., сплановано та затверджено завдання колективу на 2018-2019н.р.Розширена колегія
відділу освіти Яворівської РДА

30 серпня 2018 року в актовій залі КЗ ЯМР «Народний дім м. Яворова» відбулася розширена колегія відділу освіти Яворівської РДА за участі директорів ЗЗСО, ЗДО та ПНЗ та членів президії ради профспілки працівників освіти і науки району. Начальник відділу освіти Михайло Дорош. Детальніше


Семінар заступників директорів
ЗЗСО з навчально-виховної роботи

29 серпня 2018 року на базі Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 завідувач методичного кабінету Ольга Фірчук провела семінарські заняття для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО І, І-ІІ ступенів та ЗЗСО І-ІІІ ступенів з теми «Основні аспекти організації освітнього процесу. Детальніше


24 серпня було багатолюдно у храмі с.Черчик. Після Служби Божої, яку відслужив отець Микола Балух, усі дорослі та діти вийшли на церковне подвір’я, щоб подивитися на виступ учнів 6 – 7 класів (класний керівник Іванович М.М., педагог-організатор Дроф’як І.Б., вчитель музики Галан К.В.), присвячений Дню Незалежності України. Флешмоб у виконанні хлопців та дівчат 6 – 7 класів став окрасою виступу. Детальніше


Відбулася нарада директорів ЗЗСО району

21 червня 2018 року в опорному закладі «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка» відбулася нарада директорів ЗЗСО району. Начальник відділу освіти Яворівської РДА Михайло Дорош звернув увагу присутніх на питаннях закупівлі дидактичних матеріалів для 1-го класу, комп’ютерного обладнання, сучасних меблів. Детальніше