Відділ освіти Яворівської райдержадміністрації  


Штатний розпис методичного кабінету відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації

Посада К-ть один.
Завідувач методкабінету 1
Секретар - друкарка 1
Бібліотекар 0.5
Методисти : вища категорія 10.25
Cпеціаліст 0.5
Методисти: 1 категорія 3.75
Завідувач психолого-медико-педагогічної консультації 1
Пр..психолог 0.5
Вч .логопед 0.5
Вч. дефектолог 0.5
Вч. реабілітолог 0.5
Прибиральник прим. 0.5
Всього 20.5

 

Фірчук Ольга Миколаївна

Завідувач методичного кабінету. Здійснює загальне керівництво методичною роботою з педагогічними кадрами району, забезпечення перспективного та поточного планування роботи методкабінету. Організовує методичну роботу з директорами та заступниками директорів з навчально - виховної роботи та резервом керівних кадрів. Координує діяльність шкільних освітніх округів. Організовує роботу ради методичного кабінету. Здійснює контроль за формуванням та станом реалізації робочих навчальних планів. Забезпечує координацію роботи методичного кабінету з відділом освіти, Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та іншими науковими установами. Координує проведення професійних конкурсів. Забезпечує розгляд звернень громадян у межах своєї компетенції.
Телефон роб. 2-14-41,

 

 

 

Глова Уляна Миколаївна

Методист; початкові класи.
Телефон роб. 2-30-97

 

 

 

Голубець Оксана Володимирівна

Методист; дошкільна освіта, методична робота з працівниками дошкільних закладів, статистична звітність з питань дошкільної освіти, складає звітність про дошкільні заклади, відповідальна за організацію та запровадження електронної черги у закладах освіти району, забезпечення розвитку дошкільної галузі району..
Телефон роб. 2-30-95

 

 

 

Дутко Лілія Василівна

Методист; математики, креслення, інформатизація освіти.
Телефон роб. 2-30-95

 

 

 

Каліцінська Галина Мирославівна

Методист;позакласна та позашкільна виховна робота, робота центрів дитячої та юнацької творчості, координує роботу навчальних закладів, сім'ї та громадськості, пов'язаної з навчанням та вихованням дітей, організацією їх дозвілля; сприяє діяльності дитячих та молодіжних організацій, творчих об'єднань, товариств .
Телефон роб. 2-30-66

 

 

 

Копитко Ольга Семенівна

Методист; географія, основи економіки, природознавство, рідний край, ділова активність, туристсько-краєзнавча робота.

 

 

 

Лазорко Оксана Володимирівна

Методист; правознавство, практичне право, атестація педагогічних працівників, координація діяльності закладів освіти з питань інноваційної діяльності. .
Телефон роб. 2-30-95

 

 

 

Майхер Оксана Миколаївна

Методист; курси підвищення кваліфікації, світова література, російська мова, секретар ради методичного кабінету..
Телефон роб. 2-30-97

 

 

 

Меленчук Ірина Богданівна

Методист; історія, громадянська освіта, філософія, людина і світ, формує замовлення на видання підручників, навчально-методичних посібників та іншої навчально-методичної літератури, навчальних програм та забезпечує ними навчальні заклади; робота шкільних бібліотек, бібліотечні фонди стабільних підручників, підписка на періодичні видання.

 

 

 

Мельнічук Оксана Романівна

Методист; інформаційне наповнення сайту відділу освіти та контроль за розміщенням первинної інформації про освітню діяльність на сайтах навчальних закладів..

 

 

 

Петришин Надія Василівна

Методист; медичний огляд педагогічних працівників, військовий облік та бронювання працівників, бібліотекар районного методичного кабінету, робота з архівом відділу освіти.

 

 

 

Пономарьова Марія Степанівна

Методист; українська мова та література, християнська етика, українознавство, народознавство, забезпечує в межах своїх повноважень виконання Конституції України щодо функціонування української мови як державної, надання можливостей навчатись у загальноосвітніх навчальних закладах рідною мовою чи вивчати рідну мову в державних та комунальних навчальних закладах; секретар колегії відділу освіти.

 

 

 

Романик Галина Володимирівна

Методист; фізика, астрономія..
Телефон роб. 2-27-38

 

 

 

Романів Оксана Михайлівна

Методист; інформатика..
Телефон роб. 4-15-51

 

 

 

Стадник Олена Вікторівна

Методист; практична психологія, соціальна педагогіка, робота з практичними психологами та соціальними педагогами. створює в районі розгалужену службу соціально-педагогічного патронажу; забезпечує утворення психологічної служби в навчальних закладах..

 

 

 

Станько Богдан Миронович

Методист; музичне та образотворче мистецтво, художня культура, трудове навчання..
Телефон роб. 2-30-66

 

 

 

Федіна Анжела Степанівна

голова Яворівської районної медико-психолого-педагогічної консультації, організація роботи РПМПК, організація інклюзивного та корекційного навчання, робота з дітьми з особливими потребами, робота логопедичних кабінетів..
Телефон роб. 4-06-62

 

 

 

Флис Богдан Володимирович

Методист;фізична культура, спортивно-масова робота, Захист Вітчизни. Забезпечує організацію в навчальних закладах роботи з фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи .
Телефон роб. 2-30-66

 

 

 

Флис Оксана Григорівна

Методист;хімія,біологія, екологія, основи здоров’я..
Телефон роб. 2-30-97

 

 

 

Щудлюк Лідія Іванівна

Методист; іноземні мови, сприяє задоволенню освітніх запитів національних меншин, які проживають у районі; Організовує та координує проведення предметних олімпіад та турнірів, координує діяльність закладів освіти щодо виявлення та розвитку обдарованих школярів та вихованців. Надає пропозиції та забезпечує міжнародне співробітництво освітніх закладів району.
Телефон роб. 2-30-66

 

 

 

Турко Наталія Олексіївна

Секретар методичного кабінету.
Телефон роб. 2-30-95