Відділ освіти Яворівської райдержадміністрації  

 


Штатний розпис

відділу організаційно-кадрової роботи відділу освіти

Яворівської районної державної адміністрації

Посада К-ть один.
Начальник відділу 1
Cпеціаліст 1
Cпеціаліст 1
юрисконсульт 1
Всього 4

Прядко Галина ВадимівнаПрядко Галина Вадимівна

Начальник відділу кадрів управління освіти, молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації; організація обліку особового складу управління освіти, молоді та спорту, підпорядкованих структурних підрозділів й освітніх установ району; робота із ведення банку даних про кількісний та якісний склад кадрів, його розвиток та рух.
Телефон роб. 2-12-81
.

 

 

Марків Ірина ВолодимирівнаМарків Ірина Володимирівна

Cпеціаліст відділу кадрів управління освіти, молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації; ведення обліку особового складу та встановленої документації з кадрів. Здійснення роботи з долучення виданих наказів та документів до особових справ працівників.
Телефон роб. 2-12-81
.

 

 

Пузяк Галина МихайлівнаПузяк Галина Михайлівна

Cпеціаліст відділу кадрів управління освіти, молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації; ведення обліку особового складу та встановленої документації з кадрів; здійснення роботи з долучення виданих наказів та документів до особових справ працівників.
Телефон роб. 2-12-81
.

 

 

Чопик Галина ВолодимирівнаЧопик Галина Володимирівна

Юрисконсульт відділу кадрів управління освіти, молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації; організація та участь у забезпеченні реалізації державної правової політики у сфері освіти; правильне застосовування законодавства в управлінні освіти, молоді та спорту.
Телефон роб. 2-12-81
.